Uniwiz IPC-T122-APF28 2 Mp 2.8Mm Dome Ip Kamera
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
IPC-T122-APF28
Garanti
24 Ay
Stok Durumu
Stok Sorunuz
SİZE ÖZEL
3.750,00 TL
1.000,00 TL
Kdv
Dahil
980,00 TL (%2,00 havale indirimi)
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
GARANTİDESİNİZ
YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Danışmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor ve
ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.
Hafta içi 09:00 - 17:00
E-posta ile
info@smartlink.com.tr
Özel Fiyat İçin Lütfen İletişime Geçiniz.
Optik
Gündüz/gece işlevselliği
Akıllı kızılötesi, 30 m’ye kadar (98 ft) kızılötesi mesafesi
2D/3D DNR (Dijital Gürültü Azaltma)
Sıkıştırma
Ultra 265,H.265, H.264, MJPEG
ROI (İlgilenilen bölge)
ONVIF Uygunluğu
Yapı
Geniş sıcaklık aralığı: -30°C - 60°C (-22°F - 140°F)
%±25 geniş voltaj aralığı
IP67
IK10
Mega Piksel
2.0 Mp
Görüntü Sensörü
1/2.8'' Progressive Scan CMOS
Maksimum Çözünürlük
1920x1080
Video Sıkıştırma
Ultra 265, H.265, H.264
H.264 Code Profile
Baseline profile, Main profile, High profile
Frame Hızı
Lens Tipi
Sabit
Lens Değeri
2,8 mm
Görüş Açısı
H106.7°/V57.1°/D115.7°
IR Led Sayısı
1 Smart IR Led
Gece Görüş Mesafesi
30 metre
Minimum Işık Oranı
Renkli: 0.02Lux (F2.1, AGC ON) / 0Lux with IR
Day&Night
True Day&Night (ICR)
Back Light Comp. (BLC)
Destekler
High Light Comp. (HLC)
Destekler
OSD
4 Bölge OSD
Digital Noise Reduction (DNR)
2-D/3-D DNR
Wide Dynamic Range (WDR)
D-WDR
Region Of Interest (ROI)
8 Bölge
Maskeleme
4 Bölge
Hareket Algılama
4 Bölge
Sistem Uyumluluğu
ONVIF (Profile S, Profile T), API
Network Protokol
IPv4, IGMP, ICMP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP, RTMP
Ses Giriş/Çıkış
Dahili Mikrofon
Ses Sıkıştırma
G.711
Ses Örnekleme Hızı
8KHZ
Gürültü Engelleme
Network Port
1x RJ45 10M/100M Ethernet Port
Shutter Hızı
Auto/Manual, 1 ~ 1/100000s
S/N Oranı
>52dB
Koruma Sınıfı
IP 67
Dalgalanma Koruması
4KV
Güç Kaynağı
DC 12 V ± 25%, POE
Güç Tüketimi
3,5W MAX
Çalışma Sıcaklığı
-30°C ~ 60°C
Nem Oranı
≤95% RH (Yoğuşmasız)
Ağırlık
250 gr
Ebatlar
Ø118 x 97mm