Vguard SW1004P-60 4 Port 10/100Mbps 65w Yönetilemez Poe Switch
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
SW1004P-60
Garanti
24 Ay
Stok Durumu
Stok Sorunuz
SİZE ÖZEL
950,00 TL
780,00 TL
Kdv
Dahil
764,40 TL (%2,00 havale indirimi)
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
GARANTİDESİNİZ
YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Danışmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor ve
ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.
Hafta içi 09:00 - 17:00
E-posta ile
info@smartlink.com.tr
Özellikler
Port Bigileri          6*10/100Mbps RJ45 port
Yönetilebilirlik    Yönetilemez
Standartlar           IIEEE802.3, IEEE802.3u ,IEEE802.3az, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at
Anahtar Fonksiyonları Default, CCTV
MAC Address Tablosu 1K Automatic study, automatic updates
Transfer Modu    Store-and-forward
Paket İletim Hızı 0.89Mpps
Fan    Fansız
PoE Port Bilgileri Port 1~4
RJ45 Üzerinden PoE Güç        Mode A 1/2(+),3/6(-)
PoE Güç Çıkışı      Voltage55V DC Power32WMAX
Toplam PoE Kapasitesi           60W
Besleme Kaynağı           100~240V AC 50/60Hz, 65W
Dalgalanma Koruması Common mode ±6KV Differential mode ±4KV
Elektrostatik Standartlar      Contact 6KVAir 8KV
MTFB           >50000 Saat
Green Energy Saving   Support IEEE 802.3az
Çalışma Sıcaklığı 0°C ~ 40 °C
Nem Oranı 10% ~ 90%
Boyut           140*76.7*28mm