Uranium POE-4020-55W 4 Port 10/100 Mbps PoE + 2 Port RJ45 Uplink Switch
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
POE-4020-55W
Garanti
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Var
SİZE ÖZEL
1.500,00 TL
915,00 TL
Kdv
Dahil
896,70 TL (%2,00 havale indirimi)
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
Hafta içi 15:00, Cumartesi 12:00’a kadar ki siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
Aynı Gün
Kargo
GARANTİDESİNİZ
YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Danışmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor ve
ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.
Hafta içi 09:00 - 17:00
E-posta ile
info@smartlink.com.tr
Ürün Açıklaması
Öne Çıkan Özellikler:
  • 4 adet 10/100 Mbps PoE portu (IEEE 802.3af/at destekli)
  • 2 adet 10/100 Mbps RJ45 uplink portu
  • Maksimum 55W PoE güç çıkışı (48W PoE + 7W sistem tüketimi)