Mikafon XD2000-100V D-Class Anons Kontrol Modülü
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
Garanti
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Var
SİZE ÖZEL
33.750,00 TL
27.675,00 TL
Kdv
Dahil
27.121,50 TL (%2,00 havale indirimi)
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
Hafta içi 15:00, Cumartesi 12:00’a kadar ki siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
Aynı Gün
Kargo
Ücretsiz Kargo
GARANTİDESİNİZ
YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Danışmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor ve
ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.
Hafta içi 09:00 - 17:00
E-posta ile
info@smartlink.com.tr
Açıklama
XD2000 19” D Sınıfı Güç Amplifikatörü, 100V uygulamaları için tasarlanmış güçlü ve sağlam bir çözümdür. İçerdiği korumalar sayesinde her çeşit ses yerleştirmesi (okullar, toplantı salonları, camiler, vb.) için ideal yapıdaki XD2000, uzun çalışma sürelerinde yüksek kalitede ses akışını garantiye alır. 110 kHz örnekleme yapan XD2000, dâhili bir çıkış trafosu bulundurmak yerine doğrudan sürüş yöntemi ile çalışır. Bunun yanında güvenli hat trafosu (100V) sürüşü için özel analog sinyal işlemcisine sahiptir. Bu sayede düşük frekanslı bas sinyallerinin hat trafosuna girmesi engellenir. XD2000, D sınıfı güç amplifikatörü, 100V MONO olarak üretilen en yüksek güçlü amplifikatördür.
GENEL ÖZELLİKLER:
  • Çıkış Gücü: RMS 1000W- 2000W
  • Frekans Cevabı: 100 Hz- 14kHz ; 1kHz’de THD: <1%
  • Girişler (balanced): Mix-in 1V, Mix-out 1V
  • Çıkışlar(hoparlörler): 100V 10 Ohm (balanced)
  • S/N Oranı: Line > 100dB
  • Güç tüketimi: 7.5A
  • Güç Kaynağı: 230V AC 50/60Hz
  • Ağırlık: 12.5 kg
  • Ölçüler: 480x88x380 mm