HiLook THC-B120-PC 2 MP 2.8mm Turbo HD Mini EXIR Bullet Güvenlik Kamerası
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
THC-B120-PC-.28
Garanti
24 Ay
Stok Durumu
Stok Sorunuz
SİZE ÖZEL
750,00 TL
600,00 TL
Kdv
Dahil
588,00 TL (%2,00 havale indirimi)
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
GARANTİDESİNİZ
YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Danışmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor ve
ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.
Hafta içi 09:00 - 17:00
E-posta ile
info@smartlink.com.tr
Özel Fiyatlar İçin Lütfen İletişime Geçiniz.
·        1080p Bullet kamera
·        Akıllı IR, 20 m'ye kadar IR mesafesiSuya ve toza dayanıklı (IP66)
·        4'ü 1 arada (4 sinyal değiştirilebilir TVI/AHD/CVI/ /CVBS)
HiLook THC-B120-PC Özellikleri
Kamera
  • Görüntü Sensörü2 MP CMOS görüntü sensörü
  • Maks. Çözünürlük1920 (Y) × 1080 (D)
  • Min. Aydınlatma0,02 Lüks@(F2.0, AGC AÇIK), IR ile 0 Lüks
  • Enstantane SüresiPAL: 1/25 sn - 1/50.000 sn; NTSC: 1/30 sn - 1/50.000 sn
  • Gündüz GeceIR Kesme Filtresi
  • Açı AyarıYatay Kaydırma: 0° ila 360°, Eğim: 0° ila 180°, Döndürme: 0° ila 360°
Lens
  • Objektif TipiSabit odaklı lens, 2,8 mm ve 3,6 mm isteğe bağlı
  • Odak Uzaklığı Ve FOV
2,8 mm, yatay Görüş Alanı: 96,5°, dikey Görüş Açısı: 48,9°, çapraz Görüş Açısı: 120,5°
3,6 mm, yatay Görüş Alanı: 76,9°, dikey Görüş Alanı: 40,6°, çapraz Görüş Açısı: 92,0°
  • Lens MontajıM12
Aydınlatıcı
  • İlave Işık TipiVE
  • Takviye Işık Aralığı20 m'ye kadar
Resim
  • Görüntü Parametreleri AnahtarıSTD/YÜKSEK SAT
  • Görüntü AyarlarıAGC;Parlaklık;Akıllı IR;Ayna;Keskinlik
  • Kare Hızı
PAL: 1080p @ 25 fps
NTSC: 1080p @30 fps
  • Gündüz/Gece ModuOtomatik/Renkli/Siyah Beyaz (Siyah Beyaz)
  • Geniş Dinamik Aralık (WDR)Dijital WDR
  • Görüntü İyileştirmeDWDR;BLC
  • Gürültü Azaltma2D DNR
Arayüz
  • Video ÇıkışıDeğiştirilebilir TVI/AHD/CVI/CVBS
Genel
  • Güç12 VDC ±%15, Maks. 2,1W
  • MalzemePlastik
  • Boyut165 mm × 62 mm × 58 mm (6,50" × 2,44" × 2,28")
  • Ağırlık400 gr (0,88 lb.)
  • Operasyon Durumu-40 °C ila 60 °C (-40 °F ila 140 °F), Nem: %90 veya daha az (yoğuşmasız)
Onay
  • KorumaIP66
 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Çok kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulamak çok kolay bir site
Oktay Birinci | 04/09/2025
Kenan CAN | 25/08/2025
Ö... K... | 07/07/2025
Güzel ve kaliteli bir ürün. Satıcı firma güvenilir. Kargo ve teslimat hızlı
Fatih Avşar | 22/05/2025
Herkese tavsiye ederim çok iyi
ertuğrul YALÇIN | 21/05/2025
Kaliteli hizmet hızlı kargo
M... A... | 24/04/2025
Hızlı kargo.İlgili personel.
ÇAĞRI YAZICI | 21/04/2025
uygun fiyatlı teşekkür ederim
U... Ç... | 14/04/2025
harika
Umut Hasan Çepnioğlu | 14/04/2025
Bu firmadan 4.kamera ve aynı zamanda 8’li kamera kayıt cihazım.teşekkürler smartlink
Mustafa AÇIKGÖZ | 04/03/2025
SİZE ÖZEL
Kdv
Dahil
HiLook THC-B120-PC 2 MP 2.8mm Turbo HD Mini EXIR Bullet Güvenlik Kamerası HiLook THC-B120-PC 2 MP 2.8mm Turbo HD Mini EXIR Bullet Güvenlik Kamerası, En Uygun Fiyatla Smartlink.com.tr'de. Şimdi Sipariş Verin ,Ücretsiz Kapınıza Gelsin. THC-B120-PC-.28