Hikvision DS-QAE0A60G1-VB 60W  2 Bölge Kontrolü Analog Ses Amplifikatörü
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
DS-QAE0A60G1-VB
Garanti
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Var
SİZE ÖZEL
4.500,00 TL
3.685,00 TL
Kdv
Dahil
3.611,30 TL (%2,00 havale indirimi)
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
Hafta içi 15:00, Cumartesi 12:00’a kadar ki siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
Aynı Gün
Kargo
Ücretsiz Kargo
GARANTİDESİNİZ
YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Danışmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor ve
ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.
Hafta içi 09:00 - 17:00
E-posta ile
info@smartlink.com.tr
  • Ses Girişleri: Bluetooth, USB bellek, mikrofon (6.35 mm jak), RCA
  • Ses Çıkışları:
    • Sabit voltaj çıkışı ×2 (100 V COM)
    • Sabit direnç çıkışı ×2 (30 W, 4–8 Ω)
    • RCA çıkışı ×1 (0 dBV, 100 Ω)
    • RCA zincirleme desteği (3 amplifikatöre kadar)
  • Ses Kontrolü:
    • Bağımsız mikrofon ses kontrolü
    • 2 bölge için ayrı ses kontrol düğmeleri
    • 2 kanallı ses karışım çıkışı
  • Bluetooth: Versiyon 5.3, 10 metre menzil
  • USB: USB 2.0, FAT32 dosya sistemi, 3. seviye dizin gezintili oynatma
  • Frekans Tepkisi:
    • USB/Bluetooth: 20 Hz – 20 kHz
    • MIC/RCA: 20 Hz – 8 kHz
  • Güç ve Tüketim:
    • Nominal Güç: 60 W
    • Güç Girişi: 24 VDC
    • Bekleme Tüketimi: 1 W
    • Maksimum Çalışma Tüketimi: 60 W
  • Koruma Özellikleri:
    • Kısa devre
    • Aşırı akım
    • Aşırı sıcaklık
    • Statik elektrik
    • Gerilim dalgalanması
    • Elektrik çarpması
  • Göstergeler:
    • Güç: Sabit beyaz LED
    • USB modu: Sabit beyaz LED
    • Bluetooth modu: Sabit mavi LED
  • Malzeme: Yüksek dayanımlı mühendislik plastiği
  • Boyutlar:
    • Cihaz: 190.8 × 230.8 × 51.2 mm
    • Paket: 362 × 280 × 100 mm
  • Ağırlık:
    • Cihaz: ~1445.5 g
    • Paketli: ~2113.3 g
  • Çalışma Koşulları:
    • Sıcaklık: -10 °C – 55 °C
    • Nem: < %90 (yoğuşmasız)
 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Çok kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulamak çok kolay bir site
Oktay Birinci | 04/09/2025
Kenan CAN | 25/08/2025
Ö... K... | 07/07/2025
Güzel ve kaliteli bir ürün. Satıcı firma güvenilir. Kargo ve teslimat hızlı
Fatih Avşar | 22/05/2025
Herkese tavsiye ederim çok iyi
ertuğrul YALÇIN | 21/05/2025
Kaliteli hizmet hızlı kargo
M... A... | 24/04/2025
Hızlı kargo.İlgili personel.
ÇAĞRI YAZICI | 21/04/2025
uygun fiyatlı teşekkür ederim
U... Ç... | 14/04/2025
harika
Umut Hasan Çepnioğlu | 14/04/2025
Bu firmadan 4.kamera ve aynı zamanda 8’li kamera kayıt cihazım.teşekkürler smartlink
Mustafa AÇIKGÖZ | 04/03/2025
SİZE ÖZEL
Kdv
Dahil
Hikvision DS-QAE0A60G1-VB 60W 2 Bölge Kontrolü Analog Ses Amplifikatörü Hikvision DS-QAE0A60G1-VB 60W 2 Bölge Kontrolü Analog Ses Amplifikatörü, En Uygun Fiyatla Smartlink.com.tr'de. Şimdi Sipariş Verin ,Ücretsiz Kapınıza Gelsin. DS-QAE0A60G1-VB