Hikvision DS-3E0105P-E/M(B) 4 Port Poe Switch
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
DS-3E0105P-E/M(B)
Garanti
24 Ay
Stok Durumu
Stok Sorunuz
SİZE ÖZEL
600,00 TL
549,15 TL
Kdv
Dahil
538,17 TL (%2,00 havale indirimi)
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
GARANTİDESİNİZ
YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Danışmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor ve
ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.
Hafta içi 09:00 - 17:00
E-posta ile
info@smartlink.com.tr
4 Bağlantı Noktalı Hızlı Ethernet Yönetilmeyen POE Anahtarı
Ağ Parametreleri
Port Numarası :4 × 10/100 Mbps PoE bağlantı noktası ve 1 × 10/100 Mbps RJ45 bağlantı noktası
Bağlantı Noktası Türü: RJ45 bağlantı noktası, tam çift yönlü, MDI/MDI-X uyumlu
Standart:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Yönlendirme Modu:Kaydet ve ilet anahtarlama
Çalışma Modu:Standart mod (varsayılan); Uzatma modu
Yüksek Öncelikli Bağlantı Noktaları:1 ila 2 numaralı bağlantı noktaları
Uzun Mesafe İletim Için Limanlar:1'den 4'e kadar bağlantı noktaları
MAC Adres Tablosu: 1000
Anahtarlama Kapasitesi :1 Gb/sn
Paket Yönlendirme Hızı:0.744 Mp/sn
Dahili Önbellek:448 Kbit
PoE Güç Kaynağı
PoE StandardıI:EEE 802.3af, IEEE 802.3at
PoE Güç Pimi
Bitiş aralığı: 1/2(-), 3/6(+)
Orta açıklık: 4/5(+), 7/8(-)
8 pinli güç: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-)
PoE Bağlantı Noktası:1'den 4'e kadar bağlantı noktaları
Maks. Bağlantı Noktası Gücü:30 watt
PoE Güç Bütçesi:35W
Uzun Mesafe PoE:38 W
Arama Fonksiyonu
Uzun Mesafe:1'den 4'e kadar: 300 m'ye kadar; ve portun hız oranı 10 Mbps'dir.
Genel
Kabuk:Metal malzeme, fansız tasarım
Brüt Ağırlık:0,48 kg (1,06 lb)
Net Ağırlık:0,2 kg (0,4 lb)
Boyut (G × Y × D):105 mm × 27,6 mm × 83,1 mm (4,1” × 1,1” × 3,3)
Çalışma Sıcaklığı:-10 °C ila 55 °C (14 °F ila 131 °F)
Depolama Sıcaklığı:-40 °C ila 85 °C (-40 °F ila 185 °F)
Çalışma Nemi:%5 ila %95 (yoğunlaşma yok)
Depolama Nemi:%5 ila %95 (yoğunlaşma yok)
Güç Kaynağı:48 VDC, 0,8 A
Boşta Güç Tüketimi:3W