Dahua PFS4218-16ET-240-V2 16fe Port 2x Kombo Sfp 240w Poe Switch
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
PFS4218-16ET-240-V2
Garanti
24 Ay
Stok Durumu
Stok Sorunuz
SİZE ÖZEL
5.237,29 TL
4.881,36 TL
Kdv
Dahil
4.783,73 TL (%2,00 havale indirimi)
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
Ücretsiz Kargo
GARANTİDESİNİZ
YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Danışmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor ve
ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.
Hafta içi 09:00 - 17:00
E-posta ile
info@smartlink.com.tr
  • Katman 2 yönetimi PoE switch
  • PoE bütçesi: 240W
  • PoE, PoE +, Hi-PoE
  • ‘Orange portu’ mevcut Hi-PoE, PoE genişletici (PFT1300) ile kullanılabilir.
  • 250 metre mesafe uzak PoE iletimi
  • PoE yönetimi , PoE Ayarları / Olay İstatistikleri / Green PoE
  • ConfigTool ile arama ve yükseltme
  • Web yönetimi mevcut
  • Yüksek yıldırımdan korunma tasarımı
  • Engelleyici olmayan video iletimi
Verim
Katman
Katman 2
Yönetilen
Evet
Anahtarlama Kapasitesi
8,8 Gb/sn
Paket Yönlendirme Hızı
5.36 Dakika
Paket Tampon Belleği
2,75 Mbit
MAC Tablo Boyutu
4K
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE 802.3ab;
IEEE 802.3z
Donanım Özelliği
Standart Güç Kaynağı
Evet
PoE
Ethernet Bağlantı Noktası
16
Optik Bağlantı Noktası
2
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
100 Mb/sn
Optik Bağlantı Noktası Hızı
1 Gb/sn
Kartvizit Yuvası Sayısı
Bağlantı Noktası 1-16: 16 × RJ-45 10 M/100 M (PoE)
Bağlantı Noktası 17-18: 2 × RJ-45 10 M/100 M/1000 M (yukarı bağlantı)
Bağlantı Noktası 17-18: 2 × SFP 1000 M ( yukarı bağlantı) (birleşik)
hata ayıklama
Konsol × 1
Güç kaynağı
100V–240V AC
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ila +55 ° (14 °F ila 131 °F)
Çalışma Nemi
%10 BN–%90 BN
Güç tüketimi
Rölanti: 10W
Tam yük: 240W
PoE
PoE Standardı
IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/IEEE802.3bt
PoE Bütçesi
Bağlantı Noktası 1-2 ≤ 90W, Bağlantı Noktası 3-16≤ 30W, toplam ≤ 240W
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
PoE Yönetimi
Güç tüketimi yönetimi
Güç açma ve kapatma
Aşırı yük nedeniyle güç kesintisi
Yeşil PoE
Eski desteği
Uzun Mesafe PoE İletimi
250 m uzun mesafeli güç kaynağı
İşlev
Kapsayan Ağaç Protokolü
IEEE 802.1d (STP); 802.1w (RSTP)
VLAN
IEEE802.1q Standart VLAN
Akış kontrolü
IEEE 802.3x (tam çift yönlü akış kontrolü) ve geri basınç akış kontrolü (yarım çift yönlü) desteği
Bağlantı Toplama
Statik; LACP
Bağlantı Noktası Yansıtma
Bire bir; çoklu-bir
çok noktaya yayın
Bağlantı noktasına dayalı GMP gözetleme
DHCP
DHCP istemcisi
Güvenlik
QoS
Protokole dayalı yüksek ve düşük öncelikli
WRR
802.1P
DSCP Önceliği
Genel
ESD
Hava tahliyesi: 8kV
Temas tahliyesi: 6kV
yıldırım geçirmez
Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
boyutlar
440 mm × 300 mm × 44 mm (17,32" × 11,81" × 1,73") (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
Ambalaj kutusu: 527 mm × 412 mm × 110 mm (20,75" × 16,22" × 4,33") (U × G × Y)
Koruyucu kutu: 584 mm × 549 mm × 446 mm (22,99" × 21,61" × 17,56") ( L × G × Y)