Dahua HAC-HDW1209TLQ-LED-0280B 2 MP 2.8mm Lens 20mt Full Color Dome Kamera
0 - Yorum Yap
Stok Kodu
HAC-HDW1209TLQ-LED-0280B
Garanti
24 Ay
Stok Durumu
Stok Sorunuz
SİZE ÖZEL
850,00 TL
585,00 TL
Kdv
Dahil
573,30 TL (%2,00 havale indirimi)
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
GARANTİDESİNİZ
YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Danışmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor ve
ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.
Hafta içi 09:00 - 17:00
E-posta ile
info@smartlink.com.tr
Dahua HAC-HDW1209TLQ-LED-0280B 2 MP 2.8mm Lens 20 mt Gece Görüşü Dome Kamera
·         7/24 renkli görüntüleme
·         20 m aydınlatma mesafesi
·         Maks. 30fps@1080P
·         Kurulumu hızlı göz küresi kurulum süresinden tasarruf sağlar
·         CVI/CVBS/AHD/TVI değiştirilebilir
·         Sabit lens (2,8 mm;3,6 mm isteğe bağlı)
·         IP67, 12V±%30 DC
 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Çok kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulamak çok kolay bir site
Oktay Birinci | 04/09/2025
Kenan CAN | 25/08/2025
Ö... K... | 07/07/2025
Güzel ve kaliteli bir ürün. Satıcı firma güvenilir. Kargo ve teslimat hızlı
Fatih Avşar | 22/05/2025
Herkese tavsiye ederim çok iyi
ertuğrul YALÇIN | 21/05/2025
Kaliteli hizmet hızlı kargo
M... A... | 24/04/2025
Hızlı kargo.İlgili personel.
ÇAĞRI YAZICI | 21/04/2025
uygun fiyatlı teşekkür ederim
U... Ç... | 14/04/2025
harika
Umut Hasan Çepnioğlu | 14/04/2025
Bu firmadan 4.kamera ve aynı zamanda 8’li kamera kayıt cihazım.teşekkürler smartlink
Mustafa AÇIKGÖZ | 04/03/2025
SİZE ÖZEL
Kdv
Dahil
Dahua HAC-HDW1209TLQ-LED-0280B 2 MP 2.8mm Lens 20mt Full Color Dome Kamera Dahua HAC-HDW1209TLQ-LED-0280B 2mp 2.8mm Color Dome Kamera En uygun fiyatla Smartlink.com.tr'de. Şimdi Sipariş Verin ,Ücretsiz Kapınıza Gelsin. HAC-HDW1209TLQ-LED-0280B