Zyxel Sfp-Lx-10-D Single Mode Sfp Modül

Zyxel Sfp-Lx-10-D Single Mode Sfp Modül

367,42TL 544,74TL -33%
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Markalar
Ürün Kodu: 210011147
Stok Stokta var
Görüntülendi 528 defa

Ürün Açıklaması

 

ZYXEL SFP-LX-10-D SİNGLE MODE SFP MODÜL

Kategori : SFP Modülü
Marka : ZyXEL
Açıklama : Ürün Kodu: SFP-LX
Ürün Marka Model: ZYXEL SFP-LX-10-D MODÜL
Garanti Süresi: 36 Ay
Tipi: Modül
Yoğunluklu Port tipi: 1Gbps

* Single Mode Fiber SX MiniGBIC Modul
* 1310 nm wavelength * 10 KM Max Transmission Mesafesi
* LC Connector

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!