Zyxel MGS-3520-28F 24xsfp Port Yönetilebilir Switch Fiyatı
Zyxel MGS-3520-28F 24xsfp Port Layer 2 Yönetilebilir Switch

Zyxel MGS-3520-28F 24xsfp Port Layer 2 Yönetilebilir Switch

16.000,00TL 17.500,00TL -9%
Ürün Kodu: 210123915
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1900 defa

Ürün Açıklaması

ZYXEL MGS-3520-28F 24xSFP PORT LAYER 2 YÖNETİLEBİLİR SWİTCH

28 bağlantı noktalı GbE L2 Anahtarı

Telekomünikasyon sınıfı Katman 2 Gigabit Taşıyıcı Ethernet Anahtarı.

MGS3520 Serisi GbE L2 Yönetilen Anahtar, servis sağlayıcıların karlı Ethernet hizmetleri sunması için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek performanslı donanım platformuyla, hizmet sağlayıcılar, müşterilerin Metro Ethernet hizmetleri için farklılaştırılmış ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olmak için sağlam güvenlik, QoS ve yönetim işlevlerini etkinleştirirken ağ topolojilerini kolayca genişletebilir.

Önemli hizmetler için gelişmiş QoS

Birleştirilmiş bir ağda tutarlı hizmet kalitesi ve güvenilir bağlantı yeteneği, hizmet sağlayıcıların müşteri kazanması ve bağlılık oluşturması için anahtardır; bu nedenle trafik akışını kontrol etme ve trafik politikasını belirleme yeteneği her zamankinden daha kritik hale geliyor. MGS3520 Serisi, gelen paketleri servis sağlayıcıların gereksinimlerini karşılayan önceden tanımlanmış QoS politikalarına göre sınıflandıran ve önceliklendiren kablo hızında akış kontrolü sunar.

Sınıflandırma açısından, gelen paketlerin önceliğini değerlendirmek için Farklılaştırılmış Hizmetler Kod Noktası (DSCP) alanı ve 802.1p hizmet sınıfı (CoS) alanı tanımlanır. Sınıflandırma ve yeniden sınıflandırma, IP, MAC adresleri, VLAN kimliği veya TCP / UDP bağlantı noktası numarasına dayalı kurallar gibi belirli kriterlere dayandırılabilir. Bant genişliği yönetimi için MGS3520 Serisi, farklı trafik türleri için bağlantı noktası başına 8 öncelik kuyruğu sağlayarak, hizmet sağlayıcıların kısıtlı ağ kaynaklarından tam olarak yararlanan ve en iyi performansı garanti eden kurala dayalı hız sınırlamaları belirlemelerine olanak tanır.

Müşteriler arasında koruma için gelişmiş güvenlik

Paylaşılan bir ağda veya paylaşılan bir cihazda abonelerin birbirlerini etkilemesinden kaçınmak, servis sağlayıcılar için büyük bir endişe kaynağıdır. MGS3520 Serisi, trafikleri yönetirken kullanıcı verilerini korumak için eksiksiz bir güvenlik özellikleri seti sunar. İzinsiz giriş kilidi işlevi, Ethernet kablolarının "takılı" ve "takılı değil" durum değişikliğini algılar ve anahtar, gerekirse belirli bir bağlantı noktasını otomatik olarak devre dışı bırakır ve 802.1X kimlik doğrulaması, ağı yetkisiz kullanıcılardan koruyabilir. Bağlantı noktası güvenliği, yetkisiz kullanıcıların ağa erişimini engelleme yeteneği sağlar. Ayrıca, RADIUS ile işbirliği yapan 802.1X özelliği, kullanıcı adı ve parolaya (veya diğer kimlik bilgilerine) dayalı yetkisiz erişimi önlemek için kullanışlıdır ve karışık kablolu ve kablosuz erişime sahip yakınsanmış ağlar için güçlü erişim kontrolü görevi görür.

MGS3520 Serisi, servis sağlayıcıların anormal veya yasadışı erişimi önlemek için bir Web GUI veya komut satırı arayüzü aracılığıyla gerçek ağ ortamı ihtiyaçlarına göre kolayca konuşlandırmasını sağlayan çok katmanlı (L2 / L3 / L4) bir ACL paketi sunar. Politikalar, kaynak ve hedef MAC adreslerine, IP adreslerine veya TCP / UDP bağlantı noktalarına göre paketleri reddedecek şekilde tanımlanabilir.

Esnek ve yedekli tasarım

Hizmet sağlayıcıların sağlam bir ağ kurması için hızlı bir kurtarma ve 24 saat kesintisiz ağ hayati önem taşır. MGS3520 Serisi, ağın iyi çalıştığından emin olmak için kapsamlı özellikler sunar. IEEE 802.3ad Bağlantı Toplama özelliği, kritik bağlantılara yedekli yollar ve bant genişliği toplama sağlayarak ağın kapalı kalma süresini azaltırken, IEEE 802.1w Hızlı Yayılma Ağacı Protokolü (RSTP) ve IEEE 802.1s Çoklu Genişleme Ağacı Protokolü (MSTP), başarısız bağlantılardan anında kurtarma sağlar. yedek bağlantı yoluyla paket göndermek. Ayrıca, MGS3520 Serisi yedek güç sistemini desteklediğinden, beklenmedik bir kesinti durumunda anahtara güç sağlanır.

Yakınsanmış ağ uygulamaları için çevik trafik kontrolü

Erişim katmanı birleşik veri, video ve ses uygulamaları için tasarlanmış olan Zyxel MGS3520 Serisi, çeşitli VoIP, video konferans ve TV dağıtımı için trafiği şekillendirebilen zengin bir Katman 2 özellik setine sahiptir. L2 çok noktaya yayın ve IGMP gözetlemeyi destekleyen MGS3520 Serisi, çok noktaya yayın trafiğini yalnızca abonelere yönlendirerek bant genişliğini verimli bir şekilde kullanan büyük TV dağıtımlarını destekleyebilir. Çok Noktaya Yayın VLAN Kaydı (MVR) işlevi, aboneler ayrı VLAN'larda kalırken ağda tek bir çok noktaya yayın VLAN'ın paylaşılmasına izin vererek daha iyi ağ güvenliği sağlar. MGS3520 Serisinin bu gelişmiş trafik kontrol özellikleri oteller, işletmeler ve eğitim kurumlarına günümüzün birleşik uygulamaları için daha fazla çeviklik ve daha etkili trafik yönetimi sağlar.

Gelişen ağlar için geleceğe dönük bağlantı

Zyxel MGS3520 Serisi, işletmelerin ve kuruluşların bir adım önde olmalarına ve gelecekteki IPv6 ağlarına hazırlanmalarına yardımcı olur. İşletmelerin ve kuruluşların bugün ağ ucunda MGS3520 anahtarını dağıtmasına ve gelecekte yeni nesil İnternet Protokolüne kolayca geçmesine olanak tanıyan ikili yığın (IPv4 ve IPv6) ve IPv6 ana bilgisayarını destekler. IPv6 ACL paket filtreleme desteği ile MGS3520 L2 Gigabit anahtarı, yasadışı IPv6 istemcilerinden korunan güvenli IPv6 ağları oluşturabilir. MGS3520 Serisi, kapsamlı bir ekipman yükseltmesi olmadan yeni nesil ağ uygulamalarına geçişi kolaylaştıran ICMPv6, komşu bulma ve DHCPv6 rölesini içeren kapsamlı bir IPv6 yönetim özellikleri seti ile tasarlanmıştır.

Metropolitan Area Network (MAN) için optimize edilmiş tasarım

MGS3520 Serisi, teknisyenlerin dış mekan kabinlerini kolayca kablolaması ve bakımını yapması için "önden erişim" tasarımını benimser. Harici alarm giriş / çıkış bloğu, mekanik kabin parçalarını yönetim ağına bağlar ve ekipmana daha iyi koruma sağlar.

Taşıyıcı anahtarlar, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) SFP'yi destekler

Gelişmiş dijital arayüz, cihaz işletim parametrelerine gerçek zamanlı erişim sağlar ve SFP I / O sinyallerinin yumuşak kontrolü ve izlenmesi gibi isteğe bağlı dijital özellikler içerir. Ek olarak, dijital alarmları ve uyarıları uygulamak için gereken işlevselliği tam olarak içerir.

Dijital teşhis izleme arayüzü, kullanıcıların alıcı-verici tabanlı uygulamalarında bileşen izleme, hata izolasyonu ve arıza tahmin görevlerini gerçekleştirme yeteneğine sahip olmalarını sağlar.

DDMI Monitörler

Yukarıda listelenen tüm özellikler, alarm ve uyarı eşiklerini içerir

  • Sıcaklık
  • Besleme gerilimi
  • İletilen önyargı akımı
  • İletilen güç
  • Alınan güç

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Zyxel MGS-3520-28F 24xsfp Port Layer 2 Yönetilebilir Switch

Zyxel MGS-3520-28F 24xsfp Port Layer 2 Yönetilebilir Switch

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!