Zkteco K40-ID Parmak İzİ Okuyucu Kapı Kontrol Cihazı Fiyatı
Zkteco K40-ID Parmak İzİ Okuyucu Kapı Kontrol Cihazı

Zkteco K40-ID Parmak İzİ Okuyucu Kapı Kontrol Cihazı

1.500,00TL 1.765,50TL -15%
Markalar
Ürün Kodu: 6.09.03.48345
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1696 defa

Ürün Açıklaması

ZKTECO K40 Modelinin Üretimi Durdurulmuştur .Alternatif Modellere Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

ZKTeco k40 parmak izli cihazı açıklama

ZKTECO K40 personel takip cihazı güçlü algoritmalarının yanı sıra yüksek parmak izi kapasitesine sahiptir. Kullanıcı bakımından 2.000 parmak izi, 10.000 kart kapasitesi ve 80.000 kaydı hafızasında tutabilir. Ekran boyutları 2.8-inç TFT ekran renkli arayüzü barındırır.

ZKTeco k40 personel takip cihazı, 2.8 inçlik bir ekrana sahip olmakla beraber personel devamsızlık yönetimi ve kontrolü aynı zamanda geçiş takip cihazı görevini üstlenir. Cihazın kilit bağlantıları yapıldığı durumlarda, kapılara tetik verebilir ve erişim geçiş access kontrol gibi detaylı güvenlik işlemlerini de rahatlıkla yerine getirir. Güç konusunda tasarruf etmenizi sağlayacak olan entegre dahili batarya özelliği ile elektrik kesintilerinde görevini sürdürmeye devam eder. Sessiz biçimde çalışan ZKTeco k40 personel devamsızlık takip cihazı ile personellerinizin giriş çıkışlarını daima görüntüleyin.


Yüksek erişim

ZKTeco K40 personel takip cihazı tüm personelinizin, işletmenizin ve branch ofislerinizin yürütülebilir giriş çıkış verilerini aktardıktan sonra yazılım raporlarında elde etmenizi sağlar. Ulaştığınız verileri girişlerde ve çıkışlarda kullanılan cihaz tarafından raporlama olarak görüntülemenizin yanı sıra maaş hesaplama ve puantaj gibi raporlarla personel maaşlarını verebilirsiniz. Tercihleriniz tamamen size bağlı olarak ölçeklendirilir. ZKFlex personel takip yazılımını sorunsuz biçimde kuruluşunuzun insan kaynakları ya da yönetim tarafında aktif biçimde çalıştırın. Zaman takip sistemleri konusunda lider durumda olan ZKSoftware, ZKFlex gibi holding yapılarına uyumlu ve insan kaynakları açısından en çok tercih edilen personel devamsızlık yönetim hizmetine erişim sağlayın.

ZKTeco k40 Kolayca çalıştırılmaya hazır

K40 parmak izli personel takip terminali, rahatlıkla uygulamaya alabileceğiniz cihazlar arasındadır. ZKSoftware tarafından tedarik edilen tüm ürünlerde olduğu gibi kısa sürede yazılım ve donanım bütününü eşleştirebilir aynı zamanda aktifleştirin. Zaman kaybını ortadan kaldırmayı planlayan yeni teknoloji yazılım hizmetlerimiz, personel devamsızlık takip (PDKS), gelişmiş geçiş kontrol (Access), ziyaretçi takip, bekçi tur kontrol sistemi gibi detaylı ürünlerin tümüyle hizmet kalitemizi sürekli yeniliyoruz. ZKTeco k40 personel devam takip cihazına ait başlangıç rehberini inceleyebilir takıldığınız yerde kurulum aşamasını devam ettirebilirsiniz.

Yazılımlarımız bünyemizdeki ZKSoftware yazılım mühendisleri tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir. Yerli üretim yazılımlarımızın tamamen güçlü, esnek, ölçeklenebilir ve uygun fiyatlı PDKS hizmetleri olduğunu unutmayın. Müşterilerimizin geri bildirimlerine önem veriyoruz ve her zaman yanınızdayız.

ZKSoftware ZKTeco k40 personel takip cihazı, her zaman kurulum aşamasında statik ip verilerek mevcut ağınıza dahil edilirken, cihazın ip adresini yazdıktan sonra yazılımda bağlantı testleri sağlanır ve işlem bütünlüğü tamamlanır. Sadece ip adresini girerek cihazı yazılıma eklemeniz mümkün, üstelik ZKFlex Pro sürümde cihazlarınızın otomatik olarak bulunarak yazılıma entegre edebilirsiniz.

Güvenli ağ iletişimi açısından personelin parmak izi verileri şifrelenerek, korumalı hale getirilir. Böylelikle personelin verileri, cihaz tarafında yapılan illegal girişimler sonucu ele geçirilse bile gerçek veriye dönüştürülemez. Uçtan uca koruma sağlanan ZKTeco k40 biyometrik parmak izi cihazı IP tabanlı bir terminaldir. Güvenliğin en üst düzeyde tutulması her zaman kritik önem taşımaktadır.

KTeco K40 Başlıca avantajlar

 • Personellerin giriş ve çıkışlarını takip altında tutarsınız
 • Elektrikli kilit yardımıyla kapıları kontrol edebilir ve turnike sistemlerini yönetebilirsiniz
 • Dahili batarya ile felaket senaryolarına karşı hazırlıklı olun
 • Ethernet bağlantısını sonuna kadar kullanın ve hızlı aktarım platformlarını yönetin
 • Çoklu dil desteği
 • Harici zil çaldırma ve geçiş kontrol yetkilendirme

ZKTeco k40 personel takip cihazı IP tabanlı biyometrik yönetim terminali olarak tüm görevlerini kısa sürede tamamlar ve size daha fazla özel işlerinizi halletmeniz için vakit üretir. Girişlerini daha etkili biçimde kontrol eden, personelin zamanında iş yerinde olmasını sağlayan böylelikle kuruluşunuzun kazanç oranlarını ve verimliliğini garantileyen sistemler haline dönüşür. ZKFlex personel devamsızlık takip ( PDKS ) uygulamalarıyla birbirinden ayırmadan modüler yapıdaki diğer hizmet işlemleriyle birlikte çalıştırın. Ziyaretçi takip, access geçiş kontrol, öğrenci takip, bekçi tur ve daha fazlasını tek yazılım altında yönetin ve kurgulayın. Senaryolarınızı işletme çeşitliliğindeki departmanlara ayırıp bölümlendirebilirsiniz.


Teknik Özellikler

 • 2,000 adet parmak izi kapasitesi
 • 10,000 kart kapasitesi
 • 80,000 log tutma
 • 2.8 inç tft ekran
 • TCP/IP, USB Host özelliği
 • Web server, SMS, Otomatik durum, self sorgu, iş kodu, T9 klavye, 9 haneli kullanıcı ID, zamanlanmış zil çaldırma
 • Kapı Açma Röle Desteği
 • ID ya da 13.56 Mhz
 • DC 12V 1.5A
 • Doğrulama hızı 0.5 saniye
 • Çalışma sıcaklığı 0* ~ 45 * C
 • Ebatlar = 184 x 136 x 37.6 (Uzunluk x Genişlik x Kalınlık)

BioTime 8.0 Zaman Kontrol (PDKS) Yazılımı ile Çalışır ve Programımız ücretsizdir. Program içerisinde hem PDKS hemde Maaş hesaplaması bulunmaktadır.

BioTime Zaman Kontrol(PDKS) yazılımı ile insan kaynakları departmanlarının personel devam kontrollerini sağlaması, raporlandırması ve ücretlendirmesi için mükemmel bir çözümdür. Personel devam kontrol yazılımı sayesinde sistematik bir şekilde tek bir alandan tüm raporlamaları kontrol edebilirsiniz. Yazılımdaki farklı ayrıcalıkları yönetmek için birden fazla yönetici atayabilirsiniz. Tüm veriler cihazlardan otomatik olarak sunucuya aktarılır. Aynı zamanda mobil aplikasyonu bulunan BioTime yazılımı ile yönetici ve çalışanlar mobil aplikasyon üzerinde check-in ve katılım özetlerini görüntüleyebilir.

BioTime 8.0, ZKTeco'nun standalone push iletişim cihazlarına Ethernet / WiFi / GPRS / 3G ile sabit bağlantı sağlayan ve mobil uygulama ve web tarayıcısı tarafından çalışanlara self-servis sunmak için özel bir bulut olarak çalışan güçlü bir web tabanlı zaman kontrol(PDKS) yönetim yazılımıdır.

Birden çok yönetici, bir web tarayıcısı kullanarak BioTime 8.0'a her yerden erişebilir. Yüzlerce cihazı, binlerce çalışanı ve işlemlerini biotime 8.0 PDKS yazılımı ile kolayca idare edebilir.Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki

gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler

pazartesi günü işleme alınacaktır. Ürün türüne göre balonlu naylon ile çok kat sarılarak bantlanmaktadır.

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Zkteco K40-ID Parmak İzİ Okuyucu Kapı Kontrol Cihazı

Zkteco K40-ID Parmak İzİ Okuyucu Kapı Kontrol Cihazı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!