Unifi Ubiquiti Uap-Ac-Pro Dual Band Wifi Access Point Fiyatı
Unifi Ubiquiti Uap-Ac-Pro-3 2.4g-5ghz Dual Band Indoor Wifi Access Point

Unifi Ubiquiti Uap-Ac-Pro-3 2.4g-5ghz Dual Band Indoor Wifi Access Point

5.559,68TL 12.083,62TL -54%
Ürün Kodu: NETRUNUAPACPRO31
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1038 defa

Ürün Açıklaması


Ubiquiti UniFi UAP-AC-PRO-3 1300 Mbps 3'lü Access Point Genel Bakış


UBNT UniFi UAP-AC-PRO-3 : UBNT UniFi AC PRO 3 lü Paket 802.11.ac Teknolojisi ve 200+ aktif kullanıcı kapasitesi ile önceki revizyonu olan UBNT Unifi UAP PRO modeline göre 5 kata kadar performans artışı sunmakla birlikte güncellenmiş tasarımı sayesinde dış mekan montajlarına da imkan sağlamaktadır.


Yeni nesil UBNT UniFi UAP AC PRO / 80211.AC Teknlolojisi : 3x3 Mimo teknolojisine sahip 1 adet 5 GHz 22dBm, 1 adet 2.4GHz 22 dBm radyo kartları ve Gigabit ethernet portu ile bir önceki nesil revizyonu olan UBNT UniFi UAP PRO modelinden 5 kata kadar daha fazla performans sağlamakta.


Bant Genişliği : 2.4GHz frekansında 450Mbps bant genişliği sağlayan ürün 5GHz bandında ise 1300 Mbps bant genişliği sağlamakla birlikte 200+ aktif kullanıcıya kadar kesintisiz hizmet sağlayabilmektedir. Son kullanıcı odaklı iç mekan kablosuz ağ altyapı projelerinde veya iç mekan kablosuz otomasyon altyapılarında yüksek performans ve stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ altyapılarında kolay kurulum/yönetim/bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan, UniFi İşletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir bir kablosuz ağ altyapısı imkanı sunulmaktadır.

Merkezi Kontrol Yazılımı : UBNT UniFi UAP AC PRO, Şık tasarımı, Kolay kurulumu, Stabil çalışması, Esnek yönetim altyapısı, hem iç mekan uygulamalara hem de dış mekan uygulamalarına uygun tasarımı ve Rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon, Kafe, Okul, Yurt, Apart, Fabrika, Depo, Kamu veya Özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ altyapılarında firmaların öncelikli tercihi arasında yer almaktadır. Aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan en büyük özelliği ücretsiz merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmasıdır, bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır. Bu sayede vaad edilen aktif kullanıcı sayılarına problemsiz bir şekilde ulaşılabilmektedir.


Çok Yönlü TasarımUBNT UniFi AC PRO ile yeniden tasarlanan kasa artık dış mekan kablosuz çözümlerinde de kullanılabilmektedir. Ayrıca önceki nesil UniFi montaj ayağı ile uyumlu olarak kullanılabilen UniFi UAP AC PRO, mevcut altyapılarınızda uygulanacak güncelleme işlemlerinde harcanan kurulum süresini en aza indirmektedir. 802.3AF PoE standartlarını destekleyen AP, UBNT ToughSwitch PRO, EdgeSwitch, UniFi Switch gibi UBNT marka Switch çözümlerinin yanı sıra 3. parti Endüstriyel Switchler ile de problemsiz olarak kullanılabilmektedir.


MESH Teknolojisi : UBNT Unifi AC MESH serisi ürünlerde Daha kolay kurulum imkanı, Daha yüksek veri güvenliği ve ağ yönetimi, kablosuz yayın noktalarının aktif yük dengeleme ve yedekleme ihtiyaçlarının karşılanması ve yine kapsama alanı oluşturulan bölgede hareket halinde kesintisiz bağlantı imkanı için MESH teknolojisi sunulmaktadır.


Zero-HandOff Teknolojisi : UBNT Unifi ve UBNT Unifi AC ürün gruplarında ise hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için UniFI ailesine özel Zero-HandOff teknolojisi kullanılmaktadır, bu özellik etkinleştirildiğinde sisteminizdeki tüm cihazlar aynı frekans ve isimde (SSID) yayın yapar ve hizmetten yararlanan kullanıcıların hareket halinde iken kesintisiz olarak sunulan hizmetten yararlanmalarını sağlar.


Yeni Özellikler : Yazılıma eklenen yeni özellikler sayesinde 2.4 GHz ve 5 GHz frekansındaki tüm enterferasyon detaylarını raporlama imkanı sunan kontrol yazılımı, kullanıcı memnuniyeti ve sistem performansını en üst düzeyde tutmak için Airtime Fairness özelliği ile problemli istemcilerin ağ bağlantılarını limitler ve Band Steering teknolojisinin sunduğu özellik sayesinde sistemde bağlı olan desteklenen istemcileri daha yüksek bant genişliği sunan ve 2.4 Ghz frekansına nazaran daha az enterferasyon bulunan 5 GHz frekansına yönlendirir.

Spectral Analiz : 2 4 GHz ve 5GHz feranslannın tamamı için enterferasyon detaylarını toplar.

Band Steering : Desteklenen kullanıcıları Enterferasonun daha az olduğu 5 GHz frekansına yönlendirir.

Airtime Fairness : Bağlantı problemi bulunan kullanıcıların bağlantılarını sınırlandırarak genel sistem kararlılığını en yüksek seviyede tutar


Yönetilebilir : UniFi Yazılımı, yönettiğiniz cihazları bulundukları konuma veya hizmet şekline göre gruplandırabilir, Ölçeklendirilebilir harita ve Google Maps entegrasyonu sayesinde gerçek zamanlı kapsama alanı haritanızı çıkarabilir, cihazlarınızın Grup olarak veya ayrı ayrı olacak şekilde hizmet istatistiklerini takip edebilir, cihazlarınız üzerindeki kullanıcıları yönetebilir veya gruplandırabilirsiniz.


Teknik ÖzelliklerÖlçüler: 196.7 x 196.7 x 35 mm (7.74 x 7.74 x 1.38

Ağırlık: 450 g, Montaj Kiti Dahil

Ağ Arayüzü: 2 Adet 10/100/1000 Gigabit Ethernet Portu

Genişleme Portları: 1 Adet USB 2.0 Portu (Anons Hoparlörü için Bağlantı Portu)

Butonlar: Reset Butonu

Anten: 3 adet Dual band Anten 2.4GHz 3dBi | 3 adet Dual band Anten 5 GHz 6d Bi

Kablosuz Standardı: 802.11 a/b/g/n/ac

Besleme Türü: 802.3af/803.2at destekli Pasif PoE (48V), Desteklenen voltaj aralığı: 44 ile 57VDC)

Güç Kaynağı: 48V, 0.5A PoE Gigabit PoE Adaptör(kutu içeriğinde bulunmaktadır.)

En Fazla Güç Tüketimi: 9W, Opsiyonel aksesuar (Anons Hoparlörü) kullanıldığında 20 W

Radyo kartı Çıkış Güçleri: 2.4 GHz - 22dBm | 5 GHz 22dBm

BSSID: Radyo kart başına 4 adet

Güç Tasarrufu: Destekleniyor

Kablosuz Güvenlik: WEP, VVPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)

Sertifikasyonlar: CE, FCC, IC

Montaj Desteği: Duvar/Tavan montaj desteği (Montaj kitleri kutu içeriğinde

Çalışma Sıcaklığı: -10 ile 70° C (14 ile 158° F)

Çalışma Nem Oranı: 5 ile 95% Yoğuşmasız

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Unifi Ubiquiti Uap-Ac-Pro-3 2.4g-5ghz Dual Band Indoor Wifi Access Point

Unifi Ubiquiti Uap-Ac-Pro-3 2.4g-5ghz Dual Band Indoor Wifi Access Point

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!