Unifi Ubiquiti Uap-Ac-M Outdoor Wifi Access Point Fiyatı
Unifi Ubiquiti Uap-Ac-M  1 Port 867mbps Outdoor Wifi Access Point

Unifi Ubiquiti Uap-Ac-M 1 Port 867mbps Outdoor Wifi Access Point

3.822,28TL 5.577,05TL -31%
Ürün Kodu: NETRUNUAPACM0001
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1920 defa

Ürün Açıklaması

Unifi Ubiquiti Uap-Ac-M  1 Port 867mbps Outdoor Wifi Access Point

Ürün disbiritör kaynaklı temin edilememektedir. Alternatif ürün için tıklayınız.

Ölçeklenebilir Kurumsal Wifi Yönetimi

UniFi, kurumsal performansı, sınırsız ölçeklenebilirliği ve merkezi bir yönetim denetleyiciyi bir araya getiren devrimci Wi-Fi sistemidir. UniFi AC Mesh AP'leri rafine edilmiş bir endüstriyel tasarıma sahiptir ve birlikte verilen montaj donanımı kullanılarak kolayca monte edilebilir. Herhangi bir standart web tarayıcısı üzerinden kolayca erişilebilen UniFi Controller yazılımı, düşük gecikme süresi ve yüksek çalışma süresi performansı gerektiren yüksek yoğunluklu istemci dağıtımları için ideal güçlü bir yazılım motorudur. Bir kurumsal Wi-Fi ağını hızlı bir şekilde yapılandırmak ve yönetmek için UniFi Controller yazılımını kullanabilirsiniz.(Özel bir eğitim gerektirmez.) RF haritası ve performans özellikleri, gerçek zamanlı durum, otomatik UAP cihaz algılaması ve gelişmiş güvenlik seçenekleri tümüyle sorunsuzca entegre edilmiştir.


Özellikler


Paradan tasarruf edin ve zamandan kazanın UniFi, yerinde bir PC, Mac veya Linux makinesinde konumlanabilen ayrılmış bir yazılım denetleyicisi ile birlikte gelir; Özel bir bulutta; Ya da genel bir bulut servisini kullanarak. Dahili yazılımla UniFi Bulut Anahtarını kullanma seçeneğine de sahipsiniz.

Güçlü Donanım UniFi AC Mesh AP'ler Tak-Çalıştır Mesh teknolojisine sahip Wi-Fi 802.11AC özelliğine sahiptir.

UAP-AC-M yaklaşık olarak 220 metrekare alanda yayın yapmaktadır, ortalama 200 kullanıcya destek verebilir ve cihaz üzerinde 4 vlan oluşturulabilir.

Sezgisel UniFi Denetleyici Yazılımı Kolay öğrenen kullanıcı arabirimi ile AP'lerinizi yapılandırın ve yönetin.

Genişletilebilir Sınırsız ölçeklenebilirlik: Kablosuz ağları gerektiği kadar büyük veya küçük olarak oluşturun. Tek bir birleştirilmiş yönetim sistemi koruyarak biriyle başlayın ve binlerce kişiye ulaşın.


UniFi Denetleyicisi


Özelliklerle Paketlenmiş

Binlerce UniFi AP üretmek, ağları haritalamak, sistem trafiğini hızlı bir şekilde yönetmek ve ek UniFi AP'leri sağlamak için UniFi Denetleyicisini kullanabilirsiniz.


Çığır açan RF Haritası


En uygun AP yerleştirme, yapılandırma ve sorun giderme için radyo frekanslarını izlemek ve analiz etmek için RF haritasını kullanabilirsiniz.


Güçlü RF Performansı Özellikleri


Gelişmiş RF performansı ve konfigürasyon özellikleri arasında spektral analiz, hava durumuna uygunluk ve bant yönlendirmesi bulunur.


Ayrıntılı Analizler


Büyük kullanıcı nüfuslarını yönetmek ve sorun gidermeyi hızlandırmak için yapılandırılabilir raporlama ve analizleri kullanın.


Kablosuz Uplink


Kablosuz Uplink işlevi, genişletilmiş aralıklarla AP'ler arasında kablosuz bağlantıyı sağlar. Bir kablolu UniFi AP bağlantı, aygıtların varsayılan durumlarında kablosuz olarak benimsenmesine ve ağ topolojisinde gerçek zamanlı değişiklikler yapılmasına olanak tanıyan tek bir işletim bandında dört kablosuz bağlantıyı destekler. Tak ve Çalıştır Mesh özelliğini destekleyen cihazlar için, bu işlevsellik çoklu atlamalı kablosuz bağlantıya izin vermek için genişletilmiştir. Bu nedenle kablosuz olarak bağlantı kuran AP'ler, diğer kablosuz olarak bağlanan AP'lere yapılan bağlantıyı destekleyebilir.


Çoklu Site Yönetimi


Tek bir bulut tabanlı UniFi Kontrol Cihazı birden fazla siteyi yönetebilir: yönetilen servis sağlayıcıları için çoklu, dağıtılmış dağıtımlar ve çoklu kiracılık. Her site mantıksal olarak ayrılmıştır ve kendi yapılandırması, haritaları, istatistikleri, konuk portalı ve yönetici okuma / yazma ve salt okunur hesapları vardır.


Anten Kazancı 2.4GHz-3dBi 5GHz-4dBi
Boyutları 139.7 x 86.7 x 25.75 mm
Frekans 2.4GHz - 5GHz
Maksimum Güç Tüketimi 8.5W
PoE Giriş Voltajı 24V
Sertifikasyon FCC, IC, CE
Wireless Bağlantı Sayısı 200
Çalışma Sıcaklığı -30 to 65° C
Anten Genişliği 360°
Ağırlık 152 g
Ethernet Portu(10/100/1000) 1
Kablosuz Güvenlik WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise
Maksimum TX Gücü 20 dBm
PoE Girişi Passive PoE - 802.3af/A PoE
Wi-Fi Standartları 802.11 a/b/g/n/r/k/v/ac
Çalışma Nem Aralığı 5 to 95%
İç Ortam / Dış Ortam Outdoor

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Unifi Ubiquiti Uap-Ac-M 1 Port 867mbps Outdoor Wifi Access Point

Unifi Ubiquiti Uap-Ac-M 1 Port 867mbps Outdoor Wifi Access Point

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!