Samm YT00943 Fiber Optik Sc-Sc Multi Mode Om3 Doublex Adaptör Fiyatı
Samm YT00943 Fiber Optik Sc-Sc Multi Mode Om3 Doublex  Adaptör

Samm YT00943 Fiber Optik Sc-Sc Multi Mode Om3 Doublex Adaptör

6,00TL 8,00TL -25%
Markalar
Ürün Kodu: 4.06.13.04.01.48438
Stok Stokta var
Görüntülendi 1835 defa

Ürün Açıklaması

SAMM YT00943 FİBER OPTİK SC-SC MM OM3 DX ADAPTÖR


SC Dupleks Adaptör | Flanşlı

SC Dupleks Flanşlı Adaptörler, iki adet SC konnekörü birbirine bağlamak için kullanılır. 5 farklı renk seçeneğine sahiptir.
Single Mod UPC için Mavi, APC için Yeşil renk kullınılırken; Multi Mod OM1-OM2 için Bej, OM3 için Turkuaz ve OM4 için Menekşe rengi kullanılır.

  • Kayıp Değeri (Max./Typical) 0.2 / 0.1 dB
  • Çıkarıp/Takma Değişimi ΔIL/mating: ± 0.1 dB
  • Çalışma Sıcaklığı: -25 ≤ T ≤ +70 °C
  • Saklama Sıcaklığı: -40 ≤ T ≤ +80 °C
  • 1000 kez takıp çıkarılabilir
  • Sreamik hizalama bölgesi
  • LSZH madde
  • UL94-V0 Yanmazlık Sınıfı
  • RoHS Belgeli

Samm YT00943 Fiber Optik Sc-Sc Multi Mode Om3 Doublex Adaptör

Samm YT00943 Fiber Optik Sc-Sc Multi Mode Om3 Doublex Adaptör

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!