Samm MT02371 Om3 2m Fiber Optik Lc-Lc Patch Cord Duplex Multi Mode Fiyatı
Samm MT02371 Om3 2m Fiber Optik Lc-Lc Patch Cord Duplex Multi Mode

Samm MT02371 Om3 2m Fiber Optik Lc-Lc Patch Cord Duplex Multi Mode

85,00TL 100,00TL -15%
Markalar
Ürün Kodu: 4.06.13.01.01.48542
Stok Stokta var
Görüntülendi 1815 defa

Ürün Açıklaması

SAMM MT02371 FİBER OPTİK LC-LC PATCH CORD DUPLEX MultiMode OM3 - 2M

LC/UPC-LC/UPC | Multi Mode G651.OM3 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm

 

LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tanımlamalardır. UPC (Ultra Physical Contact) konnektörün üzerindeki seramik ferül yapısının ekstra parlatılmış düz bir yapıya sahip olduğunu ifade ederken; APC (Angled Physical Contact) ise konnektörün üzerindeki seramik ferül yapısının ekstra parlatılmış 8° açılı bir yapıya sahip olduğunu ifade eder.

2,0x4.1 ikili patch cord kabloları ITU-T G651.OM3 bükülmeye duyarlı fiberler ile üretilir. Daha sonra her iki ucuna LC tip konnektör montajı yapılır.

Özellikler

  • Geçiş Kaybı, IL (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dB
  • Geri Dönüş Kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 35 dB
  • Süreklilik: >500 kapışma; 0,1 dB tipik değişim ile
  • Yanmazlık: UL94 V-0
  • Çalışma Sıcaklığı: -40°C ile +85°C arasında
  • Konnektör Uç Geometrisi: IEC 61755-3

Samm MT02371 Om3 2m Fiber Optik Lc-Lc Patch Cord Duplex Multi Mode

Samm MT02371 Om3 2m Fiber Optik Lc-Lc Patch Cord Duplex Multi Mode

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!