SAMM

Izgara Görünümü:
-44%
Hızlı Bakış

Fast Konnektör Gm-Sc-Apc Hazır Fiber Konnektör

(0)
33,71TL 60,53TL

Fast Konnektör Gm-Sc-Apc Hazır Fiber Konnektör..

-64%
Hızlı Bakış

Samm Mt00277 Pigtail Sc Single Mode - 0.9 Mm-1m

(0)
15,19TL 42,11TL

SAMM MT00277 PİGTAİL SC SİNGLE MODE - 0.9 mm-1m SC/UPC Pigtail | Single Mode G657.A2 | 0.9mm SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tanımlamalardır. UPC (Ultr..

-23%
Hızlı Bakış

Samm Mt00369 Sc-Lc Single Mode Fiber Optik Patch Cord Duplex 2metre

(0)
65,02TL 84,23TL

SAMM MT00369 SC-LC SİNGLE MODE FİBER OPTİK PATCH CORD DUPLEX 2METRE SC/UPC-LC/UPC | Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord | SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahipken; LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik fer..

-32%
Hızlı Bakış

Samm Mt00424 Sc-Lc Patch Cord Duplex Sm - 1m

(0)
57,24TL 84,23TL

SAMM MT00424 FİBER OPTİK SC-LC PATCH CORD DUPLEX SM - 1M Özellikler Geçiş Kaybı, IL (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dB Geri Dönüş Kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 50 dB (UPC), ≥ 60 dB (APC) Süreklilik: >500 kapışma; 0,1 dB tipik değişim ile Yanmazlık: UL94 V-0 Çalışma Sıcaklığı: -40°C ile +85°C arasında  ..

-34%
Hızlı Bakış

Samm Mt00618 Fiber Optik Sc-Lc Patch Cord Duplex Sm- 3m

(0)
55,94TL 84,23TL

SAMM MT00618 FİBER OPTİK SC-LC PATCH CORD DUPLEX SM- 3M     SC/UPC-LC/UPC | Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahipken; LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörler..

-51%
Hızlı Bakış

Samm Mt00653 Fiber Optik Single Mode Sc-Lc Patch Cord Duplex 5metre

(0)
51,28TL 105,29TL

SAMM MT00653 FİBER OPTİK SİNGLE MODE SC-LC PATCH CORD DUPLEX 5METRE     SC/UPC-LC/UPC | Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahipken; LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, ..

-45%
Hızlı Bakış

Samm Mt00674 Fiber Optik Lc-Lc Patch Cord Duplex Sm - 2m

(0)
52,08TL 94,76TL

SAMM MT00674 FİBER OPTİK LC-LC PATCH CORD DUPLEX SM - 2M     LC / UPC-LC / UPC | Tek Modlu G657.A2 Çift Yönlü Bağlantı Kablosu | 2,0x4,1 mm Bu dubleks bağlantı kablosunun her iki tarafında iki mavi LC / UPC konektörü vardır ve bunlar 9 µm çekirdek çapı ve 125 µm kaplama çapına sahip iki tek modlu A2 fiberi ile bağlanır. ..

-57%
Hızlı Bakış

Samm Mt00779 Mm Om2 Fiber Optik Sc-Sc Doublex Adaptör

(0)
15,38TL 35,69TL

SAMM MT00779 MM OM2 FİBER OPTİK SC-SC DOUBLEX ADAPTÖR     SC Dupleks Adaptör | Flanşlı SC Dupleks Flanşlı Adaptörler, iki adet SC konnekörü birbirine bağlamak için kullanılır. 5 farklı renk seçeneğine sahiptir. Single Mod UPC için Mavi, APC için Yeşil renk kullınılırken; Multi Mod OM1-OM2 için Bej, OM3 için Turkuaz ve OM4 ..

-40%
Hızlı Bakış

Samm Mt00958 Fiber Optik Sc-Lc Patch Cord Duplex Mm Om2 - 3m

(0)
62,72TL 105,29TL

SAMM MT00958 FİBER OPTİK SC-LC PATCH CORD DUPLEX MM OM2 - 3M     SC/UPC-LC/UPC | Multi Mode G651.OM2 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farkların..

-38%
Hızlı Bakış

Samm Mt00959 Fiber Optik Sc-Lc Patch Cord Duplex Mm Om2 - 5m

(0)
52,03TL 84,23TL

SAMM MT00959 FİBER OPTİK SC-LC PATCH CORD DUPLEX MM OM2 - 5M SC/UPC-LC/UPC | Multi Mode G651.OM2 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tan..

-53%
Hızlı Bakış

Samm Mt02128 Fiber Optik Sc-Lc Patch Cord Duplex Multimode Om2 - 1m

(0)
44,84TL 94,76TL

SAMM MT02128 FİBER OPTİK SC-LC PATCH CORD DUPLEX MULTİMODE OM2 - 1M     SC/UPC-LC/UPC | Multi Mode G651.OM2 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel fa..

-45%
Hızlı Bakış

Samm Mt02195 Mm Om3 Sc-Lc Patch Cord Duplex 1metre

(0)
58,22TL 105,29TL

SAMM MT02195 MM OM3 SC-LC PATCH CORD DUPLEX 1METRE   SC/UPC-LC/UPC | Multi Mode G651.OM3 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tanımlam..

-60%
Hızlı Bakış

Samm Mt02371 Fiber Optik Lc-Lc Patch Cord Duplex Multi Mode Om3 - 2m

(0)
51,28TL 127,17TL

SAMM MT02371 FİBER OPTİK LC-LC PATCH CORD DUPLEX MultiMode OM3 - 2M LC/UPC-LC/UPC | Multi Mode G651.OM3 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade e..

-24%
Hızlı Bakış

Samm Mt02392 Mm Om3 Sc-Lc Patch Cord Duplex 5 Metre

(0)
71,60TL 94,76TL

SAMM MT02392 MM OM3 SC-LC PATCH CORD DUPLEX 5 METRE     SC/UPC-LC/UPC | Multi Mode G651.OM3 Duplex Patch Cord  LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tanımla..

-51%
Hızlı Bakış

Samm Mt03731 Om3 Pigtail Sc 0.9mm - 1m

(0)
15,19TL 30,90TL

SAMM MT03731 OM3 PİGTAİL SC 0.9MM - 1M     SC/UPC Pigtail | Multi Mode G651.OM3 | 0.9mm SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tanımlamalardır. UP..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)