Ruijie Reyee RG-RAP2200(F) İç Ortam Access Point Fiyatı
Reyee RG-RAP2200(F) İç Ortam 5Ghz + 2.4Ghz Dual-Band Access Point

Reyee RG-RAP2200(F) İç Ortam 5Ghz + 2.4Ghz Dual-Band Access Point

1.000,00TL 1.150,00TL -13%
Markalar
Ürün Kodu: 4.02.18.02.49905
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1096 defa

Ürün Açıklaması

Reyee RG-RAP2200(F) İç Ortam 5Ghz + 2.4Ghz Dual-Band Access Point

RG-RAP2200 Serisi AC1300 Çift Bantlı Tavana Montaj Erişim Noktası

Ruijie Reyee Serisi RG-RAP2200 Serisi çift bantlı tavana monte AP, iç mekan geniş alanlı Wi-Fi kapsama senaryoları için yüksek performanslı bir tavana monte AP'dir. Cihaz, 802.3af/at PoE ve 12V DC yerel güç kaynağını destekler. Çift LAN bağlantı noktası tasarımı, daha fazla ağ senaryosunun ihtiyaçlarını karşılamak için üçüncü taraf cihazların genişletilmesini kolaylaştırır. 802.11a/b/g/n/ac Wave1/Wave2 Wi-Fi protokolü ile uyumlu olan RG-RAP2200, MU-MIMO çift akış teknolojisini destekler ve yerleşik çok yönlü antenler sunar. 2,4 GHz ve 5 GHz'de aynı anda çalışabilir, 2,4 GHz'de 400 Mbps, 5 GHz'de 867 Mbps ve AP başına 1267 Mbps'ye kadar yüksek hızlı kablosuz erişim sağlar. 20 metreden fazla kapsama alanı, özellikle ofisler, ticari sektör, oteller, servis senaryoları vb. birçok kablosuz senaryo için ideal bir seçimdir. 

 

Endüstriyel ürün tasarımı, ikonik kenarlar ve nefes alan ışık, ürünü daha tanınır hale getirir. Yönsüz kurulum tasarımını benimseyen yeni montaj kitleri, kurulumun çok yönlülüğünü artıran, kurulum adımlarını basitleştiren, kurulum zorluğunu azaltan ve kurulum deneyimini büyük ölçüde iyileştiren masaüstü, tavan, duvar ve direk dahil olmak üzere çeşitli kurulum yöntemlerini destekler. cihazın 

RG-RAP2200 Serisi, Ruijie'nin kendi geliştirdiği akıllı ağ özelliğini destekler. Ruijie Cloud uygulamasıyla kullanıcılar, tüm ağın cihaz dağıtımını ve yapılandırmasını, uzaktan yönetimini, işletimini ve bakımını hızla tamamlayabilir, bu da kablosuz ağ inşa sürecinde ekipman maliyetini, işçilik maliyetini ve zaman maliyetini büyük ölçüde azaltır.

 

Kullanıcılar, Ruijie Cloud uygulaması, ekipman EWEB yönetimi, Ruijie Cloud platformu vb. aracılığıyla tüm ağdaki ekipmanın kapsamlı yerel yönetimini veya uzaktan yönetimini gerçekleştirebilir. Kullanıcılar ayrıca ağ barındırma ve işbirliği yönetimi için ağı üçüncü taraflarla paylaşabilir, böylece daha basit, kullanımı daha kolay, daha güvenli ve kullanışlı kurumsal ağ işletimi ve bakımı.

 

 

Vurgulamak:

•  802.11ac Wave2 teknolojisi

•  Kendi Kendini Düzenleyen Ağ aracılığıyla Otomatik sağlamaRuijie'nin ürün sınırlamalarını ortadan kaldıran ve ağ geçitleri, anahtarlar ve kablosuz AP'ler arasında otomatik keşif, otomatik ağ oluşturma ve otomatik yapılandırmayı gerçekleştiren kendi geliştirdiği akıllı ağ özelliğini destekler. kontrolörler veya İnternet erişimi;

•  Ömür boyu ücretsiz Ruijie Bulut yönetimi: Uzaktan arıza alarmı, Ruijie Bulut Uygulamasında tek tıklamayla optimizasyon ve bakım;

•  Daha Fazla LAN Bağlantı Noktası: Daha fazla hizmeti desteklemek için iki LAN arabirimi sağlanır;

•  Kesintisiz katman 3 dolaşım

•  Endüstriyel Tasarım: Sağlam kasa, Ürünler için daha iyi güç ve güvenlik sağlar;

 

Yüksek hızlı çift bantlı Wi-Fi

Cihaz, 2,4 GHz ve 5 GHz çift bantlı iletişimi destekleyerek 2,4 GHz'de 400 Mbps, 5 GHz'de 867 Mbps ve AP başına 1267 Mbps'ye kadar erişim hızı sağlar. Terminaller için daha az parazit, daha geniş kanal ve daha hızlı hız ile 5GHz frekans bandı sağlayarak kullanıcıların mükemmel kablosuz deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlar.

Çift LAN bağlantı noktası tasarımı

Cihaz, çift LAN bağlantı noktası tasarımını benimser. Karmaşık ağ gereksinimleri için bile, kameralar, zaman ve katılım cihazları vb. gibi üçüncü taraf cihazlarının genişletilmesini kolay ve hızlı bir şekilde destekleyebilir.

Yönlendirme ve AP modunu destekler

Cihaz hem AP hem de yönlendirme modunu destekler. Birden çok AP ile bir kablosuz ağ oluşturulabilir veya bağımsız olarak dağıtıldığında kablosuz yönlendirici olarak kullanılabilir. Cihaz daha esnek konfigürasyonlar, daha bol uygulama özellikleri ve daha kapsamlı uygulanabilir senaryolar sunar.

Katman 3 dolaşımını destekleyin

Cihaz, karmaşık Katman 3 ağı için Katman 3 dolaşımını destekler. Kullanıcılar Katman 3 ağları arasında hareket ettiğinde, hizmet kesintisi olmadan sorunsuz dolaşım sağlanabilir.

 

Daha güçlü ve daha kararlı sinyaller

 

Daha güçlü sinyal iletimi ve daha iyi alım hassasiyeti sağlamak için girişim sinyallerini yansıtmak ve etkili sinyalleri odaklamak için bir alüminyum alaşımlı anten reflektörü eklenir.

 

Cihaz, daha temiz kablosuz sinyaller, daha yüksek iletim hızı ve daha istikrarlı iletim kalitesi sağlamak için operatörün baz istasyonları, mikrodalga fırınlar, Bluetooth cihazları vb.'nin neden olduğu parazitlerin çoğunu filtrelemek için FBAR'ı kullanır. 

 

Sağlam kasa

 

AP kasasının sağlam ve alev engelleyici malzemesi ile darbe direnci, yaygın ABS plastik malzemelerden 5 kat daha yüksektir. Çekme ve eğilme mukavemetleri %30 oranında artırılmıştır, bu da zarar vermesi kolay değildir. Kullanıcılar kullanım ve bakım sırasında içiniz rahat olsun. 

 

Basit kurulum

 

Masaüstü, tavan, duvar ve direk dahil olmak üzere çeşitli kurulum yöntemlerini destekler. Yönsüz kurulum tasarımını benimseyen ekipman, tek seferde verimli bir şekilde kurulabilir. 

 

Endüstriyel Tasarım

 

Endüstriyel ürün tasarımı, ikonik kenarlar ve nefes alan ışık, ürünü daha tanınır hale getirir.

 

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Reyee RG-RAP2200(F) İç Ortam 5Ghz + 2.4Ghz Dual-Band Access Point

Reyee RG-RAP2200(F) İç Ortam 5Ghz + 2.4Ghz Dual-Band Access Point

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!