Ruijie Reyee RG-ES224GC 24 Port Gigabit Yönetilebilir Switch Fiyatı
Reyee RG-ES224GC 24 Portlu 10/100/1000 Gigabit  Yönetilebilir Switch

Reyee RG-ES224GC 24 Portlu 10/100/1000 Gigabit Yönetilebilir Switch

2.059,22TL 4.183,23TL -51%
Markalar
Ürün Kodu: 4.02.18.01.49886
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 780 defa

Ürün Açıklaması

Reyee RG-ES224GC 24 Portlu 10/100/1000 Gigabit  Yönetilebilir Switch

Sıfır konfigürasyonla Tak ve Çalıştır

Fabrika varsayılan durumunda, akıllı gözetim anahtarları takıldıktan sonra sıfır konfigürasyon gerektirir. Video gözetim ağı, anahtarı kameralara ve DVR'a doğru şekilde bağladıktan sonra hızlı bir şekilde kurulabilir.

Ağ kablosu için yüksek uyumluluk

Akıllı gözetim anahtarları yalnızca standart cat5 / 5e / 6 ağ kablolarını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda standart olmayan malzemelerin (0.38 / 0.40 / 0.45 çaplı bakır kaplı çelik / demir gibi) ağ kabloları aracılığıyla veri aktarımını da destekleyerek yapıyı kolaylaştırır ve kablolama.

Cihaz kararlılığı için yüksek aşırı gerilim koruması

Akıllı gözetim anahtarlarının bağlantı noktaları, 6KV'ye kadar aşırı gerilim koruması sunarak dalgalanma nedeniyle hasar görme olasılığını azaltır ve müşterinin ağının kararlılığını artırır.

Hızlı hata konumlandırma

Akıllı gözetim anahtarları, tüm ağın ağ topolojisi görüntüsünü destekler ve ağ durumunu gerçek zamanlı olarak izler. Ağ kamerası için arıza meydana geldiğinde, arıza yeri ve nedeni zamanında görüntülenebilir ve bildirim mobil uygulama üzerinden gönderilebilir.

İsteğe bağlı VLAN yapılandırması

Villa / mağaza / ofis ağında, ağ kameraları ve kablosuz AP'ler aynı anahtara bağlanabilir. Ağ yalıtımı olmadan, kamera ekranı gecikmesi ve düşük kablosuz hız gibi sorunlar olabilir.

Akıllı gözetim anahtarları, farklı VLAN'ları bağlantı noktasına bağlı ekipmanın türüne göre otomatik olarak bölen, böylece gözetim ağı ve veri ağının birbirine karışmaması ve tüm ağın kararlılığını artıran kullanışlı ve esnek VLAN bölümü sağlar. .

Ruijie Cloud uygulaması / Ruijie Cloud platformu uzaktan yönetimi

Akıllı gözetim anahtarları yalnızca web arayüzü yönetimini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda mobil uygulamayı ve Ruijie Cloud platformu uzaktan yönetimini de destekler. Kullanıcılar ağ durumunu görüntüleyebilir, yapılandırmayı değiştirebilir ve evde sorun giderebilir. Ek olarak, bağlantı noktaları uzaktan yeniden başlatılabilir.

Tek adımda proje yönetimine izin veren anahtarlar için otomatik ağ oluşturma

Akıllı gözetim anahtarları, IP adresini ağ geçidinden otomatik olarak alabilir ve konfigürasyon olmadan harici ağa bağlanabilir. MANET for switch'ler de desteklenmektedir. Kullanıcılar, ağdaki tüm anahtarları projeye otomatik olarak eklemek için mobil uygulamayı kullanarak ağdaki herhangi bir anahtarın QR kodunu tarayabilir.

Ek olarak, akıllı gözetim anahtarları Reyee Serisi EG / EAP ile ağ kurmayı destekler. Anahtarlar, Reyee Serisi EG / EAP tarafından otomatik olarak keşfedilebilir ve ilgili projeye eklenebilir.

Küçük ve orta ölçekli gözetim ağı

Model
Specifications

RG-ES224GC

Model
Specifications

RG-ES224GC

Hardware specifications

Ports

24 10/100/1000Base-T ports

Switching capacity

48Gbps

Package forwarding rate

36Mpps

Surge protection

Common mode: 6KV

Power consumption

<14W

Power supply

Built-in power supply

Dimensions (W x D x H)

440x165x44mm

MTBF

>200K

Operating environment

Operating temperature

0 to 50°C

Storage temperature

-40~70ºC

Operating humidity

10% to 90% RH

Storage humidity

5% to 95% RH

Software features

MAC capacity

8K

Static MAC address

16

VLAN

Support 802.1Q VLAN

Port management

Support port status display, port traffic statistics, port duplex / negotiation rate configuration, flow control configuration

Security

Support broadcast storm suppression, port speed limit, port isolation, DHCP Snooping

L2 features

Support port mirroring, loop protection, cable detection

Management

Support management and configuration through web management interface, Ruijie Cloud platform and Ruijie CloudKullanım Alanı : Ev Ofis Giriş Seviyesi, Kurumsal Profesyonel
Temel Port Sayısı : 24

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Reyee RG-ES224GC 24 Portlu 10/100/1000 Gigabit Yönetilebilir Switch

Reyee RG-ES224GC 24 Portlu 10/100/1000 Gigabit Yönetilebilir Switch

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!