En Uygun Ve Kaliteli Pigtail - Smartlink.com.tr

Pigtail

Izgara Görünümü:
-35%
Hızlı Bakış

Fomar Sc Mm Om3 Pigtail

(0)
22,24TL 34,09TL

FOMAR SC MM OM3 PİGTAİL..

-30%
Hızlı Bakış

Netlink 1Mt Sc Single Mode Pigtail

(0)
15,00TL 21,40TL

NETLİNK SC- SM PİGTAİL 1MT..

-16%
Hızlı Bakış

Netlink Sc-Apc-Sm Fiber Pigtail 1mt

(0)
85,00TL 101,65TL

NETLİNK SC-APC-SM FİBER PIGTAIL 1MT..

-44%
Hızlı Bakış

Netlink Sc-Mm 50/125 1.5 Metre Fiber Pigtail

(0)
15,00TL 26,75TL

NETLINK SC-MM 50/125 1.5 METRE FİBER PIGTAIL..

-30%
Hızlı Bakış

Netlink Sc/Apc Sm 9/125 1 Metre Fiber Pigtail

(0)
15,00TL 21,40TL

NETLINK SC/APC SM 9/125 1 METRE FİBER  PİGTAİL..

-39%
Hızlı Bakış

Samm MT00277 Pigtail Sc Single Mode - 0.9 Mm-1m

(0)
13,00TL 21,40TL

SAMM MT00277 PİGTAİL SC SİNGLE MODE - 0.9 mm-1m SC/UPC Pigtail | Single Mode G657.A2 | 0.9mm SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tanımlamalardır. UPC (Ultra P..

-25%
Hızlı Bakış

Samm MT03731 OM3 Pigtail Sc 0.9mm - 1m

(0)
16,00TL 21,40TL

SAMM MT03731 OM3 PİGTAİL SC 0.9MM - 1M SC/UPC Pigtail | Multi Mode G651.OM3 | 0.9mm SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tanımlamalardır. UPC (Ultra Phys..

-33%
Hızlı Bakış

Samm MT12199 Sc Om2 1m Pigtail

(0)
25,00TL 37,45TL

SAMM MT12199 PİGTAİL SC OM2 - 1M..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)