En Ucuz Fiber Patch Coard

Izgara Görünümü:
-70%
Hızlı Bakış

Netlink 2mt Sc-Apc-Sc-Apc Single Mode Patch Cord

(0)
102,17TL 338,75TL

NETLİNK SC-APC-SC-APC- SM PATCH CORD 2MT..

-50%
Hızlı Bakış

Netlink 3mt Sc-Lc Multimode Fiber Patchcord

(0)
136,23TL 271,00TL

SC-LC MM FİBER PATCHCORD 3MT..

-66%
Hızlı Bakış

Netlink 3mt Sc-Lc Single Mode Fiber Patch Cord

(0)
136,23TL 406,50TL

NETLİNK SC-LC-SM FİBER PATCH CORD 3MT..

-46%
Hızlı Bakış

Netlink 5mt Sc-Lc Single Mode Patch Cord

(0)
110,69TL 203,25TL

NETLİNK SC-LC- SM PATCH CORD 5MT..

-7%
Hızlı Bakış

Netlink Lc-Lc Mm 50/125 Patch Cord 1mt

(0)
119,20TL 127,91TL

NETLİNK LC-LC Multi Mode 50/125 1 Metre Fiber Optik Patch Cord Kablo ..

-65%
Hızlı Bakış

Netlink Lc-Lc Sm Fiber Patch Cord 1mt

(0)
119,60TL 338,75TL

NETLİNK LC-LC SM FİBER PATCH CORD 1MT..

-38%
Hızlı Bakış

Netlink Sc-Lc 9/125 Sm Duplex P.Cord 5 Mt

(0)
170,29TL 275,75TL

NETLİNK SC-LC 9/125 SM DUPLEX P.CORD 5 MT..

-55%
Hızlı Bakış

Netlink Sc-Lc Mm 50-125 Patch Cord 5mt

(0)
153,26TL 338,75TL

NETLİNK SC-LC MM 50-125 PATCH CORD 5MT..

-38%
Hızlı Bakış

Netlink Sc-Sc Single Mode 2mt Patch Cord

(0)
90,79TL 147,07TL

NETLİNK SC-SC SİNGLE MODE 2MT PATCH CORD..

-41%
Hızlı Bakış

Netlink Sc/Pc-Sc/Pc Mm Dx Fiber Patch Cord 1 Mt 50/125

(0)
119,20TL 203,25TL

SC/PC-SC/PC MM DX FİBER PATCH CORD 1 MT 50/125..

--13%
Hızlı Bakış

Samm MT00369 2 Metre SC-LC Single Mode Fiber Optik Patch Cord Duplex

(0)
144,57TL 127,91TL

SAMM MT00369 SC-LC SİNGLE MODE FİBER OPTİK PATCH CORD DUPLEX 2METRE SC/UPC-LC/UPC | Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord | SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahipken; LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülle..

-1%
Hızlı Bakış

Samm MT00424 1M SC-LC Patch Cord Duplex Sm

(0)
127,26TL 127,91TL

SAMM MT00424 FİBER OPTİK SC-LC PATCH CORD DUPLEX SM - 1MÖzelliklerGeçiş Kaybı, IL (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dBGeri Dönüş Kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 50 dB (UPC), ≥ 60 dB (APC)Süreklilik: >500 kapışma; 0,1 dB tipik değişim ileYanmazlık: UL94 V-0Çalışma Sıcaklığı: -40°C ile +85°C arasında..

-3%
Hızlı Bakış

Samm MT00618 3M Fiber Optik Sc-Lc Patch Cord Duplex Sm

(0)
124,38TL 127,91TL

SAMM MT00618 FİBER OPTİK SC-LC PATCH CORD DUPLEX SM- 3M SC/UPC-LC/UPC | Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahipken; LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik fer..

-29%
Hızlı Bakış

Samm MT00653 5 Metre Fiber Optik Single Mode Sc-Lc Patch Cord Duplex

(0)
114,02TL 159,89TL

SAMM MT00653 FİBER OPTİK SİNGLE MODE SC-LC PATCH CORD DUPLEX 5METRE SC/UPC-LC/UPC | Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahipken; LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin..

-20%
Hızlı Bakış

Samm MT00674 2M Fiber Optik Lc-Lc Patch Cord Duplex Sm

(0)
115,80TL 143,90TL

SAMM MT00674 FİBER OPTİK LC-LC PATCH CORD DUPLEX SM - 2M LC / UPC-LC / UPC | Tek Modlu G657.A2 Çift Yönlü Bağlantı Kablosu | 2,0x4,1 mm Bu dubleks bağlantı kablosunun her iki tarafında iki mavi LC / UPC konektörü vardır ve bunlar 9 µm çekirdek çapı ve 125 µm kaplama çapına sahip iki tek modlu A2 fiberi ile bağlanır. LC, "Lucent Bağ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)