En Uygun Ve Kaliteli Fiber Optik Ürünler - Smartlink.com.tr

Fiber Optik Ürünler

Izgara Görünümü:
-16%
Hızlı Bakış

Beek BN-FS-SC-SM20 20km 10/100basetx-100fx Fiber Converter

(0)
450,00TL 535,00TL

BEEK BN-FS-SC-SM20 FİBER 10/100BASETX-100FX CONVERTER, SM, SC, 20KM    UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converter 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Singlemode fiber kablo (9/125µm) aracılığıyla 20 km uzağa taşınmasını sağlar. Konnektörler: 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X 1 x Fiber-optik (SC), 1310nm dalgab..

-15%
Hızlı Bakış

Beek BN-GS-SC-SM20 10/100/1000baset-1000lx 20km Single Mode Fiber Converter

(0)
500,00TL 588,50TL

BEEK BN-GS-SC-SM20 10/100/1000BASET-1000LX FİBER CONVERTER  SM,SC 20KM    UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converter 10/100/1000 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Singlemode fiber kablo aracılığıyla 20 km uzağa taşınmasını sağlar. Konnektörler: 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X 1 x Fiber-optik (SC), 1310nm d..

-24%
Hızlı Bakış

Fast Konnektör GM-SC-APC Hazır Fiber Konnektör

(0)
96,10TL 126,11TL

Fast Konnektör Gm-Sc-Apc Hazır Fiber Konnektör..

-30%
Hızlı Bakış

Fiber Optik Sonlandirma Kiti Ttk-3250

(0)
2.606,10TL 3.718,03TL

FİBER OPTİK SONLANDIRMA KİTİ TTK-3250  Fiber Optik Sıkma Aleti • Premium Kablo Sıyırıcı • Çelik Hemostat • Fiber Optik Kablo Kesici • Fiber Optik Kablo Sıyırıcı • Karbür Scribe • Mikroskop Standı • Mikroskop Etiketi • Polonyalı Film 3/9 / 12um • Gözlük Çalışma Pedi • Kauçuk Çalışma Pedi • Lehçe Disk ST / SC / FC • Temizleme Sp..

-33%
Hızlı Bakış

Fiber Sonlandırma Kasedi

(0)
25,00TL 37,45TL

FİBER SONLANDIRMA KASEDİ..

-27%
Hızlı Bakış

Fo Sonlandirma Kutusu 12 Port Dublex Sc Fiber Patch Panel

(0)
350,00TL 481,50TL

FO SONLANDIRMA KUTUSU 12 PORT DUBLEX SC FİBER PATCH PANEL..

-35%
Hızlı Bakış

Fomar Sc Mm Om3 Pigtail

(0)
21,47TL 32,90TL

FOMAR SC MM OM3 PİGTAİL..

-12%
Hızlı Bakış

Ftth 4 Port Sc Sx Kutu

(0)
147,51TL 167,31TL

Ftth 4 Port Sc Sx Kutu..

-27%
Hızlı Bakış

Gf-12 F/O Ip65 12 Port Sc Simplex Duvar Tipi Patch Panel

(0)
350,00TL 481,50TL

Gf-12 F/O Ip65 12 Port Sc Simplex Duvar Tipi Patch Panel..

-28%
Hızlı Bakış

Hcs Fiberoptik Yeraltı Ek Kutusu, 120 Port

(0)
500,00TL 695,50TL

Açıklama HCS Fiber Optik Yeraltı Ek Kutuları VFO-51000 Serisi, 144 fibere kadar 12 fiber/kaset sonlandırmasına uygun olarak imal edilmektedir. 144 fibere kadar saha uygulamalarında ideal olarak kullanılabilirler. Gerek fiber sonlandırmada, gerekse ek kutu içinde kablonun çok kolayca yönetilebilmesini sağlayan yapısıyla, VFO-51000 serisi endüst..

-18%
Hızlı Bakış

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF Single Mode Sfp Modül

(0)
750,00TL 909,50TL

HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310-DF SİNGLE MODE SFP MODÜL SFP Modülü Tek Güç Kaynağı 3.3V Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) MSA Uyumlu Dubleks LC Konektörü Çalışır Durumda Takılabilir Yeteneği ROHS Standardı ile Uyumlu Uygun maliyetli SFP çözümü, daha yüksek bağlantı noktası yoğunlukları ve daha yüksek bant genişliği sağlar 1.25G Ether..

-19%
Hızlı Bakış

Netliink NTS-800039D 8 Port Fiber Sonlandirma Kutusu Duvar Tipi

(0)
100,00TL 123,05TL

8 Lİ FİBER SONLANDIRMA KUTUSU DUVURTİPİ..

-30%
Hızlı Bakış

Netlink 1Mt Sc Single Mode Pigtail

(0)
15,00TL 21,40TL

NETLİNK SC- SM PİGTAİL 1MT..

-24%
Hızlı Bakış

Netlink 2mt Sc-Apc-Sc-Apc Single Mode Patch Cord

(0)
65,00TL 85,60TL

NETLİNK SC-APC-SC-APC- SM PATCH CORD 2MT..

-15%
Hızlı Bakış

Netlink 3mt Sc-Lc Multimode Fiber Patchcord

(0)
95,00TL 112,35TL

SC-LC MM FİBER PATCHCORD 3MT..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 53 (4 Sayfa)