En Ucuz Fiber Optik Ürünler

Fiber Optik Ürünler
Izgara Görünümü:
-40%
Hızlı Bakış

Beek Bn-Fs-Sc-Sm20 10/100basetx-100fx Fiber Converter, Sm, Sc, 20km

(0)
252,30TL 423,68TL

BEEK BN-FS-SC-SM20 FİBER 10/100BASETX-100FX CONVERTER, SM, SC, 20KM    UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converter 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Singlemode fiber kablo (9/125µm) aracılığıyla 20 km uzağa taşınmasını sağlar. Konnektörler: 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X 1 x Fiber-optik (SC), 1310nm dalgaboyu..

-7%
Hızlı Bakış

Beek Bn-Gs-Sc-Sm20 10/100/1000baset-1000lx Fiber Converter Sm,Sc 20km

(0)
392,47TL 423,68TL

BEEK BN-GS-SC-SM20 10/100/1000BASET-1000LX FİBER CONVERTER  SM,SC 20KM      UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converter 10/100/1000 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Singlemode fiber kablo aracılığıyla 20 km uzağa taşınmasını sağlar. Konnektörler: 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X 1 x Fiber-optik (SC), 1310nm dalgab..

-44%
Hızlı Bakış

Fast Konnektör Gm-Sc-Apc Hazır Fiber Konnektör

(0)
33,71TL 60,53TL

Fast Konnektör Gm-Sc-Apc Hazır Fiber Konnektör..

-47%
Hızlı Bakış

Fc/Pc-Sc/Pc Sm Fiber Patch Cord Simplex 2,0 1 Mt

(0)
44,85TL 84,23TL

FC/PC-SC/PC SM FİBER PATCH CORD SİMPLEX 2,0 1 MT..

-28%
Hızlı Bakış

Fiber Optik Sonlandırma Kiti Ttk-3250

(0)
2.247,17TL 3.122,91TL

 FİBER OPTİK SONLANDIRMA KİTİ TTK-3250  Fiber Optik Sıkma Aleti • Premium Kablo Sıyırıcı • Çelik Hemostat • Fiber Optik Kablo Kesici • Fiber Optik Kablo Sıyırıcı • Karbür Scribe • Mikroskop Standı • Mikroskop Etiketi • Polonyalı Film 3/9 / 12um • Gözlük Çalışma Pedi • Kauçuk Çalışma Pedi • Lehçe Disk ST / SC / FC ..

Hızlı Bakış

Fiber Sonlandırma Kasedi

(0)
25,00TL

FİBER SONLANDIRMA KASEDİ..

-36%
Hızlı Bakış

Fo Sonlandırma Kutusu 12 Port Dublex Sc Fiber Patch Panel

(0)
194,04TL 302,63TL

FO SONLANDIRMA KUTUSU 12 PORT DUBLEX SC FİBER PATCH PANEL..

-30%
Hızlı Bakış

Fomar Sc Mm Om3 Pigtail

(0)
11,03TL 15,79TL

FOMAR SC MM OM3 PİGTAİL..

-29%
Hızlı Bakış

Ftth 4 Port Sc Sx Kutu

(0)
51,74TL 72,63TL

Ftth 4 Port Sc Sx Kutu..

-18%
Hızlı Bakış

Gf-12 F/O Ip65 12 Port Sc Simplex Duvar Tipi Patch Panel

(0)
250,00TL 305,79TL

Gf-12 F/O Ip65 12 Port Sc Simplex Duvar Tipi Patch Panel..

-11%
Hızlı Bakış

Hcs Fİberoptik Yeraltı Ek Kutusu, 120 Port

(0)
1.293,58TL 1.452,63TL

Açıklama HCS Fiber Optik Yeraltı Ek Kutuları VFO-51000 Serisi, 144 fibere kadar 12 fiber/kaset sonlandırmasına uygun olarak imal edilmektedir. 144 fibere kadar saha uygulamalarında ideal olarak kullanılabilirler. Gerek fiber sonlandırmada, gerekse ek kutu içinde kablonun çok kolayca yönetilebilmesini sağlayan yapısıyla, VFO-51000 serisi..

-51%
Hızlı Bakış

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF Single Mode Sfp Modül

(0)
319,14TL 652,49TL

HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310-DF SİNGLE MODE SFP MODÜL   SFP Modülü Tek Güç Kaynağı 3.3V Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) MSA Uyumlu Dubleks LC Konektörü Çalışır Durumda Takılabilir Yeteneği ROHS Standardı ile Uyumlu Uygun maliyetli SFP çözümü, daha yüksek bağlantı noktası yoğunlukları ve daha yüksek bant genişliği sağlar..

-36%
Hızlı Bakış

Netlink 8 Port Fiber Sonlandırma Kutusu Duvar tipi Nts-800039d

(0)
337,53TL 526,43TL

Netlink 8 Port Fiber Sonlandırma Kutusu Duvar tipi Nts-800039d..

-47%
Hızlı Bakış

Netlink Fiber Sc-Sm-Dublex Adaptör

(0)
7,76TL 14,53TL

NETLİNK FİBER SC-SM-DUBLEX ADAPTÖR..

-7%
Hızlı Bakış

NETLİNK LC-LC Multi Mode 50/125 1 Metre Fiber Optik Patch Cord Kablo

(0)
78,49TL 84,23TL

NETLİNK LC-LC Multi Mode 50/125 1 Metre Fiber Optik Patch Cord Kablo    ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 53 (4 Sayfa)