Netlink Sc/Pc-Sc/Pc Multimode  Dx Fiber Patch Cord  1 Mt 50/125

Netlink Sc/Pc-Sc/Pc Multimode Dx Fiber Patch Cord 1 Mt 50/125

78,49TL 133,84TL -41%
Aynı Gün Kargo
Markalar
Ürün Kodu: SC/PC-SC/PC,MM
Stok Stokta var
Görüntülendi 514 defa

Ürün Açıklaması

SC/PC-SC/PC MM DX FİBER PATCH CORD 1 MT 50/125

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!