Netlink Lc-Lc Mm 50/125 Patch Cord 1mt Fiyatı
Netlink Lc-Lc Mm 50/125  Patch Cord 1mt

Netlink Lc-Lc Mm 50/125 Patch Cord 1mt

65,00TL 80,25TL -19%
Markalar
Ürün Kodu: 7FOAKS2
Stok Stokta var
Görüntülendi 2305 defa

Ürün Açıklaması

NETLİNK LC-LC Multi Mode 50/125 1 Metre Fiber Optik Patch Cord Kablo 

Netlink Lc-Lc Mm 50/125 Patch Cord 1mt

Netlink Lc-Lc Mm 50/125 Patch Cord 1mt

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!