Jabra BIZ1900 Mono Nc Tek Taraflı Kulaklık Fiyatı
Jabra BIZ1900 Mono Nc Tek Taraflı Kulaklık

Jabra BIZ1900 Mono Nc Tek Taraflı Kulaklık

300,00TL 385,20TL -22%
Ürün Kodu: 7KUL1736
Stok Stok Sorunuz
Görüntülendi 1338 defa

Ürün Açıklaması

Jabra BIZ 1900 Mono Tek Taraflı Telefon Kulaklığı

Jabra BIZ 1900 Mono Tek Taraflı Telefon Kulaklığı
Ürün Açıklaması:

• Yoğun telefon görüşmeleri için tasarlanmış

• Olağanüstü dayanıklı

• 40 gramdan daha hafif

• Tüm gün kullanılabilir

• Muadillerine göre çok üstün

• Konforlu, profesyonel kalite ve müşteri memnuniyeti

• Gürültü engelleme özelliği

• Kulak için en uygun şekilde esneyen ve ayarlanabilen hoparlör

• Ani ve şok gürültü koruması (PeakStop)

• Mikrofon pozisyonunu aşağı ve yukarı doğru 270 derece ayarlayabilme özelliği ve hem sağ hem sol kulakta kullanma imkanı; esnek mikrofon kolu yapısı

• Beraberindeki 8800 ara kablo ile RJ9-11 çıkışlı telefonlarda kullanılmasına olanak verir 8800 ara kablonun uçlarının kullanılacak telefona uyumlu hale getirilmiş olması gereklidir !!

NOT: Bu kulaklık masa telefonlarında kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

• Ses Kalite 300-3400

• Hz Peak Stop Teknolojisi Var

• Ortam Gürültü Filtreleme Var

• Noice Cancelling Mikrofon Var


Neden Jabra kulaklık kullanmalıyım?

Akustik teknolojisinde en iyiyi bünyesinde bulunduran Jabra kulaklık setleri çağrılarda daima üstün ses netliği deneyimi yaşarsınız.

Tüm kulaklık setlerinde gelen ses seviyesini makul desibelde tutan ve böylece kulak sağlığını koruyan Peakstop teknolojisi bulunmaktadır.

Gürültü engelleyici mikrofonlarla birlikte kullanılan bu teknoloji sayesinde duyduğunuzdan ve duyulduğunuzdan emin olursunuz.

Çağrı Merkezi ve Ofis kulaklık Çözümleri Jabra,eller serbest iletişim çözümleri alanında dünyanın lider ve en hızlı buyüyen tedarikçilerinden GN Netcom’un markasıdır.

Araştırma ve üretimini yıllardır sürgeleyen yenilikçi gelenek üzerine inşa eden jabra,çağrı merkezi ve ofis kullanıcıları için yüksek

teknolojili ödüllü ergonomik tasarımlara sahip ,Bluetooth ve kablolu kulaklıkları ile konforlu iletişim çözümleri sunmaktadır.

Dayanıklılık

Yüksek kaliteli Jabra kulaklık setine güvenebilirsiniz. Sizi sadece yenileme masraflarından kurtarmakla kalmaz,

bekleme ve tamir süresinin kısa olması size zaman kazandırır.Jabra kulaklık setleri uzun ömürlüdür.Her kulaklık seti, piyasaya sürülmeden önce mikrofon

uzantısı ucundan çıkan esnek kablodan akustik testlere kadar kapsamlı testlere tabi tutulur;standartlarımızda kulaklık setlerimiz kadar zorludur. Üretkenlik Ahizesiz /eller serbest haldeyken görüşme yapma özgürlüğünü ve artan verimliliği yaşayın.Kulaklık setleri sayesinde her

iki eliniz de serbest olarak konuşurken verimli bir biçimde çalışmaya devam edebilirsiniz.Günlük işlerinizin hızını arttırırken birden fazla

görevi hızla ve kolayca tamamlayın. Konfor /Rahatlık Akustiği özenle ayarlamış ,hafif yapılı ve ergonomik tasarımlarının yanı sıra her kullanıcının ihtiyacını karşılayacak farklı kullanım seçenekleri

ile Jabra kulaklık setleri işteyken arama yapmanızı ve gelen çağrıları cevaplamanızı daha da kolaylaştırmakta ve daha da konforlu hale getirmektedir.

size konfor sağlayan ve telefon ahizesini başınız ve omzunuz arasında tutmaktan ötürü ağrıyan kaslarda ve boyun tutulmalarından kurtulmanıza yardımcı olur.

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Jabra BIZ1900 Mono Nc Tek Taraflı Kulaklık

Jabra BIZ1900 Mono Nc Tek Taraflı Kulaklık

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!