Spekon VOX-2RA 2 Kanal Kablosuz Mikrofon Alıcısı Fiyatı
Spekon VOX-2RA 2 Kanal Kablosuz Mikrofon Alıcısı

Spekon VOX-2RA 2 Kanal Kablosuz Mikrofon Alıcısı

1.418,11TL 2.223,34TL -36%
Markalar
Ürün Kodu: 16082530
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 973 defa

Ürün Açıklaması

Spekon Vox-2RA - 2 Kanal Kablosuz Mikrofon Alıcısı

Spekon Vox-2RA, spekon kablosuz mikrofon satış sayfamızda yer alan 16 kanal led göstergeli 2 kanal kablosuz mikrofon alıcısıdır. En ucuz spekon vox-2ra fiyatı ve özellikleri 

Spekon Vox-2RA Özellikleri

Not: 2 Kanal Kablosuz mikrofon alıcısıdır. Sadece Alıcıdır mikrofonu bulunmamaktadır. Mikrofon olarak Vox-BA yada Vox-Ha alabilirsiniz.

İkili alıcı,

önden çift  antenli,

16 kanal PLL seçmeli,

Led gösterge

606-630MHz

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Spekon VOX-2RA 2 Kanal Kablosuz Mikrofon Alıcısı

Spekon VOX-2RA 2 Kanal Kablosuz Mikrofon Alıcısı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.