Leoch Akü 12V 12Ah Kuru Bakımsız Akü Fiyatı
Leoch Akü 12V 12Ah Kuru Bakımsız Akü

Leoch Akü 12V 12Ah Kuru Bakımsız Akü

694,96TL 929,51TL -25%
Markalar
Ürün Kodu: 850120012041
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1531 defa

Ürün Açıklaması

LEOCH AKÜ 12V 12AH KURU BAKIMSIZ AKÜLeoch 12V 12 Ah Bakımsız Kuru Akü

Araçlarda yüksek marş basma gücünü sorunsuz olarak karşılayabilmek amacıyla tasarlanan akü modelleri, modern dünyada yüksek teknoloji kriterlerine uyum sağlayarak optimize edildiği için, ihtiyaç duyulan elektrik enerjisinin depolanması ve istenildiği zaman tekrar kullanılması bakımından ayrı bir öneme sahiptir. Enerji sağlayan kesintisiz ve yüksek performanslı güç kaynağı olarak tasarlanan Leoch 12V 12 Ah Bakımsız Kuru Akü modeli, kullanıcıların yaşam alanlarında gereksinim duyduğu elektrik gücünü üreten fonksiyonel bir cihazdır. Araçların çalışması dışında, bilgisayar sistemleri, teknolojik ofis makineleri, acil yardım ve bakım üniteleri, aydınlatma ekipmanları, otomotiv sektörü, bilgisayarlı üretim tezgâhları gibi pek çok alanda beslenebilir enerji birimi olarak görev yapar.

Leoch Bakımsız Kuru Akü Kullanmanın Faydaları

Sürekli ve kesintisiz olarak kendi kendisi şarj edebilen gelişmiş teknolojisi sayesinde yüksek performanslı marş basma gücü sunar ve sizi yarı yolda bırakmadan gideceğiniz her yere götürür. Gelişmiş tasarım potansiyeline sahip olan akü modeli, tam kapalı olarak üretilen formu sayesinde herhangi bir asit ve sıvı kaçağı, akıntı ya da sızdırma yapmadığı için bakım ve servis gerektirmeyen yapıdadır. Aracınızın gereksinim duyduğu gücü sağlayan uzun ömürlü enerji kaynağı, aynı zamanda yedek besleme ünitesi ve güç kaynağı olarak acil durumlarda bile her zaman kullanıma hazırdır. AGM teknolojisi kullanılarak üretilen yüksek performanslı ürün kullanımı oldukça verimli modeller olduğu için enerji ve maliyet verimliliği elde etmenizi sağlar. Yatay ve dikey pozisyonda kullanım konforu ve güvenliği sunan bakımsız akü, hafif yapısı ve işlevselliği sayesinde pratik bir kullanım olanağı sağlar. Modern mühendislik teknikleriyle tasarlanan sağlam ve dayanıklı yapısıyla zorlu hava ve yol şartları, darbe ve sarsıntı gibi olumsuzluklardan zarar görmeyen özelliklere sahiptir.


Yüksek Performanslı Akü Üreticisi Leoch

Leoch markası, taşınabilir enerji kaynakları ve akım dönüştürücü gibi ürünlerin tasarımcısı ve geliştiricisi olan Çin menşeli bir firmaya aittir. İşlevsel özelliklere sahip olan tüm pil çeşitlerini ve kaliteli akü modellerini üreten Leoch International Technology şirketi 1999 yılında Çin'de kurulmuştur. İleri teknoloji faaliyetlerini daha kapsamlı yapabilmeyi ve yüksek performanslı ekipmanlar üretmeyi amaçlayan firma 8 farklı üs kurarak çalışma ve pazar ağını genişletmiştir. 

Bakım ve Kullanım Önerileri

Bakımsız kuru akü modelleri sızdırmazlık özelliğine göre tasarlandığı için ürünün kapağının açılmaması ya da açılmak için zorlanmaması gerekir. Fazla gaz tahliyesi için akü üzerine yerleştirilen bir adet tapa, gerekli olduğu durumlarda yetkili servis tarafından açılmalıdır. Bakımsız kuru akülerin rafta beklediği ya da kullanılmadığı zamanlardaki bekleme ömrü sıcaklığın artışına bağlı olarak azalır. Ürünü almadan önce yeni üretim tarihli olmasına dikkat edilmesi gerekir.


Üstün Performans Özellikli Leoch Bakımsız Kuru Akü

Günlük yaşamda elektrikle çalışan teknolojik cihazların tamamı için pratik ve güvenli elektrik üreticisi olan Leoch Bakımsız Kuru Akü, yüksek performanslı güç sağlama kapasitesi ile dikkatleri üzerine çeker. Güvenlik amacıyla kullanılan kamera ve alarm sistemlerinin gece gündüz sorunsuz çalışması için oldukça idealdir. Acil aydınlatma düzeneklerinin devreye girmesi ve telekomünikasyon sistemleriyle donatılan aletlerin çalışması için yeterlidir. Organizasyonlarda ve stüdyo ortamında kullanılan video, kamera ve ses ekipmanları için kesintisiz güç üretir. Arazilerde ve şantiyelerde teknolojik ve dijital aletlerden uzun süre faydalanmak için oldukça işlevseldir. AGM teknolojisiyle donatılan Leoch Kuru Akü, özellikle start stop fonksiyonu ile kullanıcılara uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Yoğun şehir içi trafiği nedeniyle sürekli dur kalk yapmak zorunda kalan taşıtların performansını maksimum düzeye çıkarır. Enerji verimliliği sağlayan gelişmiş teknolojisi sayesinde kullanıcıların yakıt tasarrufu yapmasını sağlar. Dur kalk pozisyonlarında aracın durmasını ve debriyaja dokunulduğunda ise yeniden harekete geçmesini sağlar. Modern tasarımı sayesinde oldukça hafif ve dayanıklı olan ürün her zaman ve her yerde ergonomik kullanım rahatlığı sunar. Soğuklarda donmayan kaliteli tasarımı, zorlu yol şartlarından hasar görmeyen kaliteli dizaynı yüksek standartlara sahiptir. 

Ürünün Teknik Özellikleri


  1. Volt: 12V
  2. Amper: 12Ah

Leoch Akü 12V 12Ah Kuru Bakımsız Akü

Leoch Akü 12V 12Ah Kuru Bakımsız Akü

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!