Grandstream WP810 Wifi Ip Telsiz Telefon Fiyatı
Grandstream WP810 Wifi Ip Telsiz Telefon

Grandstream WP810 Wifi Ip Telsiz Telefon

3.587,73TL 4.606,65TL -22%
Markalar
Ürün Kodu: WP810
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 830 defa

Ürün Açıklaması

GRANDSTREAM WP810 WİFİ IP TELSİZ TELEFONGrandstream WP810 WİFİ IP TELEFON

Grandstream WP810 Parekende lojistik,medikal ve güvenlik sektörlerini dahil ederek çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanan taşınabilir wifi IP telefondur.Entegre çift bant, wifi desteği ile donatılmıştır. Hd ses netliğini 6 saatlik konuşma süresi ile sunan WP810, tüm taşınabilir telefon gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu temel kablosuz Wi-Fi telefon, entegre çift bantlı 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi, gelişmiş bir anten tasarımı ve dolaşım desteği ile donatılmıştır. 6 saatlik konuşma süresi çift mikrofonlu ve HD ses eklemesiyle WP810, uygun fiyatlı bir seçenek sunar ve tüm taşınabilir telefon ihtiyaçlarına uygun özellikler, mobilite ve dayanıklılık kombinasyonu ile donatılmıştır. Kullanıcı ve yönetici düzeyinde şifreler, MD5 ve MD5 oturum bazlı kimlik doğrulama, 256 bit AES tabanlı güvenli yapılandırma dosyası, SRTP, TLS, 802.1x medya erişim kontrolü imkanı sağlar.

Grandstream WP810 IP TELEFON ÖZELLİKLERİ

Verimli anten tasarımına ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı WiFi.

BasKonuş için ayarlanabilir tuş.

Geniş bant ses destekli ahizede ve hoparlörde
HAC desteği

AEC ve Ses Kalkanı Teknolojisi ile HD ses ve çift mikrofon tasarımı

Yeniden doldurulabilir 1500mAh batarya, 120 saat bekleme ve 6 saat konuşma süresi.

Mikro USB bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi.

2 SIP hesabı 2 hatlı

Paket İçeriği: Ahize ünitesi, evrensel güç kaynağı, şarj yuvası, tutturma klipsi, 1 Li-ion pil, Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream WP810 Wifi Ip Telsiz Telefon

Grandstream WP810 Wifi Ip Telsiz Telefon

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!