Grandstream UCM6302 Ip Telefon Santrali Fiyatı
Grandstream UCM6302 Ip Telefon Santrali

Grandstream UCM6302 Ip Telefon Santrali

23.576,52TL 27.755,14TL -15%
Markalar
Ürün Kodu: GS - UCM6302
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1098 defa

Ürün Açıklaması

PROJELERE ÖZEL FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ!

GRANDSTREAM UCM6302 IP TELEFON SANTRALİ,


Herhangi bir kuruluş için güçlü bir birleşik iletişim ve işbirliği çözümü. UCM6300 serisi, mobilite, güvenlik, video ve işbirliği araçlarından oluşan bir ekosistemle dolu üst düzey bir birleşik iletişim çözümü sunar.


Açıklama

UCM6300 serisi, işletmelerin güçlü ve ölçeklenebilir birleşik iletişim ve işbirliği çözümleri oluşturmasına olanak tanır. Bu IP PBX serisi, ses, görüntülü arama, video konferans, video gözetimi, web toplantıları, veri, analitik, mobilite, tesis erişimi, interkomlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm iş iletişimini tek bir merkezi ağda birleştiren bir platform sağlar. UCM6300 serisi 3000'e kadar kullanıcıyı destekler ve çalışanların masaüstü, mobil, GVC serisi cihazlardan ve IP telefonlarından bağlanmasına olanak tanıyan yerleşik bir web toplantıları ve video konferans çözümü içerir. Şirket içi IP PBX'in kontrolünü bir bulut çözümünün uzaktan erişimiyle birleştiren hibrit bir platform sunmak için UCM6300 ekosistemiyle eşleştirilebilir. UCM6300 ekosistemi, web ve mobil cihazlar için Wave uygulamasından oluşur. uzaktan işbirliği için bir hub ve güvenli uzak bağlantılar sağlamak için bir bulut NAT çapraz geçiş hizmeti olan UCM RemoteConnect sağlar. UCM6300 serisi ayrıca GDMS aracılığıyla bulut kurulumu ve yönetimi ve üçüncü taraf platformlarla entegrasyon için bir API sunar. UCM6300 serisi, bir dizi mobilite, güvenlik, toplantı ve işbirliği araçlarıyla donatılmış üst düzey bir birleşik iletişim ve işbirliği çözümü sunarak, herhangi bir kuruluş için güçlü bir platform sağlar.

LİSANS ÜCRETİ YOKTU Bu her şey dahil bir telefon sistemidir.

1000 kullanıcıya kadar destekler

150 eşzamanlı çağrıya kadar destekler

Grandstream SIP uç noktalarının sıfır yapılandırma sağlama

Yerleşik konferans ve toplantı platformu; masaüstünü, Wave uygulamasını ve SIP uç noktalarını destekler

Wave for Android, iOS, Chrome ve Firefox tarayıcıları, tüm UCM6300 kullanıcıları ve çözümleri ile iletişime izin verir

CRM ve PMS platformları dahil olmak üzere üçüncü taraf entegrasyonları için API mevcuttur

Aramaları ve hesapları korumak için güvenli önyükleme, benzersiz sertifika ve rastgele varsayılan parola ile gelişmiş güvenlik koruması

Entegre PoE+ ve NAT yönlendiriciyi destekleyen üç Gigabit otomatik algılamalı RJ45 ağ bağlantı noktası

Otomatik NAT güvenlik duvarı geçiş hizmeti, güvenli uzak bağlantıları kolaylaştırır

Full-Band Opus ses codec bileşenini ve H.264/H.263/H.263+/H.265/VP8 video codec bileşenini destekler, %50'ye kadar paket kaybıyla titreşim direnci

Bulut kurulumu, yönetimi ve izleme için GDMS ile uyumlu

Asterisk* sürüm 16 açık kaynaklı telefon işletim sistemine dayalıdır

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream UCM6302 Ip Telefon Santrali

Grandstream UCM6302 Ip Telefon Santrali

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!