Grandstream UCM6208 Ip Telefon Santrali Fiyatı
Grandstream UCM6208 Ip Telefon Santrali

Grandstream UCM6208 Ip Telefon Santrali

28.392,80TL 33.412,94TL -15%
Markalar
Ürün Kodu: GS - UCM6208
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1069 defa

Ürün Açıklaması

PROJELERE ÖZEL FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ!

GRANDSTREAM UCM6208 IP TELEFON SANTRALİ

Bu IP PBX serisi, işletmelerin ses, görüntülü arama, video konferans, video gözetimi, veri araçları, mobilite seçenekleri ve tesis erişim yönetimi gibi çoklu iletişim teknolojilerini tek bir ortak ağ üzerinde birleştirmesine olanak tanır.

Açıklama

İşletmelerin iletişim ihtiyaçları için merkezi bir çözüm sağlamak üzere tasarlanan UCM6200 serisi IP PBX cihazı, kurumsal düzeyde ses, video, veri ve mobilite özelliklerini yönetimi kolay bir çözümde birleştirir. Bu IP PBX serisi, işletmelerin sesli, görüntülü arama, video konferans, video gözetimi, veri araçları, mobilite seçenekleri ve tesis erişim yönetimi gibi çoklu iletişim teknolojilerini uzaktan yönetilebilen ve/veya erişilebilen tek bir ortak ağda birleştirmesine olanak tanır. Güvenli ve güvenilir UCM6200 serisi, herhangi bir lisans ücreti, özellik başına maliyet veya yinelenen ücret olmaksızın kurumsal düzeyde özellikler sunar.

Her ay daha fazla özellik ve işlevsellik ile geliştirilmeye devam eden UCM6100 serisi için tasarladığımız sektör lideri platform, UCM6200 serisine genişletilecektir. Daha güçlü bir yükseltme mi arıyorsunuz? 8 FXO port modelimiz UCM6208'i, 800 kullanıcıya kadar ve 100'e kadar eşzamanlı çağrıyı desteklediği için daha fazla kullanıcıyı ve daha fazla eşzamanlı çağrıyı destekleme yeteneği sunmak için yeniden tasarladık.

Özellikleri

UCM6202 ve UCM6204, 500 kullanıcıya kadar ve 50/75 eşzamanlı çağrıyı destekler, UCM6208 800 kullanıcıya ve 100 eşzamanlı çağrıya kadar destekler

Grandstream SIP uç noktalarının Otomatik Keşfi ve Sıfır Yapılandırması

Entegre 2/4/8 PSTN ana hat FXO bağlantı noktası, yaşam hattı özelliğine sahip 2 analog telefon FXS bağlantı noktası ve 50'ye kadar SIP ana hat hesabı

Entegre PoE, USB, SD kart ile Gigabit ağ bağlantı noktaları

5 seviyeli IVR'ye kadar destekler (Etkileşimli Sesli Yanıt)

Dahili arama kayıtları sunucusu; web kullanıcı arayüzü üzerinden erişilebilen kayıtlar

Telefon kullanımını hat, tarih vb. bazında izlemek için Dahili Çağrı Ayrıntı Kayıtları (CDR).

Gelen aramaları verimli bir şekilde işlemek için çok dilli otomatik operatör ve arama kuyruğunu destekler

SRTP, TLS ve HTTPS şifreleme kullanarak mümkün olan en güçlü güvenlik koruması

H.264, H.263 veya H.263+ kodeklerini kullanan tüm SIP video uç noktalarını destekler

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream UCM6208 Ip Telefon Santrali

Grandstream UCM6208 Ip Telefon Santrali

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!