Grandstream GXW4108 8 Port Fxo Harici Hat Gateway Fiyatı
Grandstream GXW4108 8 Port Fxo Harici Hat Gateway

Grandstream GXW4108 8 Port Fxo Harici Hat Gateway

4.400,00TL 5.082,50TL -13%
Markalar
Ürün Kodu: GS-GXW4108
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1621 defa

Ürün Açıklaması

GRANDSTREAM GXW4108 8 PORT FXO HARİCİ HAT GATEWAY

Analog cihazlarınızla üst düzey ve birlikte çalışabilir bir iletişim ağı oluşturmak her zamankinden daha kolay. GXW4104/4108, mevcut PSTN hatlarını bir IP PBX sistemi veya mevcut bir geleneksel telefon sistemi ile entegre etmek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.,

Açıklama

GXW410x FXO ağ geçidi serisi, her büyüklükteki işletmenin bir VoIP ve analog hibrit çözüm oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanır. Bir ofis içindeki birden fazla konumu ve tüm cihazları herhangi bir barındırılan veya şirket içi IP PBX ağına sorunsuz bir şekilde bağlayarak dağıtımları kolaylaştırın.

Özellikleri

4 veya 8 bağlantı noktası

2 10/100 Mbps ağ bağlantı noktası

Kapsamlı codec desteği, arayan kimliği, esnek arama planları ve güvenlik koruması

SRTP ile gelişmiş güvenlik koruması

Önde gelen IP-PBX'ler, yazılım anahtarları ve SIP tabanlı ortamlarla tam birlikte çalışabilirlik için tasarlanmış ve test edilmiştir

Elektrik kesintisinde PSTN Yük Devretme

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream GXW4108 8 Port Fxo Harici Hat Gateway

Grandstream GXW4108 8 Port Fxo Harici Hat Gateway

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!