Grandstream GS-GVC3210 Video Konferans Cihazı Fiyatı
Grandstream GS-GVC3210 Video Konferans Cihazı

Grandstream GS-GVC3210 Video Konferans Cihazı

25.123,88TL 46.475,45TL -46%
Markalar
Ürün Kodu: GS-GVC3210
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 621 defa

Ürün Açıklaması

GRANDSTREAM GS-GVC3210 VİDEO KONFERANS CİHAZI

GVC3210, kullanımı kolay ancak güçlü bir video konferans çözümü arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal olan yenilikçi bir video konferans uç noktasıdır. 4K Ultra HD'ye kadar en üst düzey video çözünürlüklerini destekleyen GVC3210, herhangi bir video konferansı güçlü, net ve geliştirici bir deneyime dönüştürür.

Açıklama

Kullanıcıların çözümlerini kendi özel iletişim ihtiyaçlarına göre özelleştirmelerine olanak sağlamak üzere tasarlanan GVC3210, çok noktalı bir konferans sistemi oluşturmak için çoğu video ve web konferans hizmetiyle eşleştirilebilir. Bu video konferans uç noktası, Android işletim sisteminde çalışır ve Google Play Store'a tam erişim sunar. Bu, kullanıcıların herhangi bir Android konferans veya iletişim uygulamasını kullanmasına olanak tanır. GVC3210, arka plan gürültüsünü engellemek ve ses kalitesini en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş Gürültü Kalkanı teknolojisiyle donatılmıştır. Ek özellikler arasında ışın oluşturma özelliğine sahip gelişmiş 4 mikrofon dizisi, kolay kamera görünümü ayarları için ePTZ'li üst düzey 16M piksel CMOS sensör ve uygun içerik paylaşımı için Miracast kablosuz bulunur.

Özellikleri

4k Ultra HD'ye kadar keskin HD video çözünürlükleri

Google Play mağazasındaki uygulamalara tam erişim ile Android 6.x işletim sisteminde çalışır

Bluetooth hoparlörler/mikrofonlar, klavyeler, veri alışverişi vb. ile kullanım için dahili Bluetooth.

Video ve web konferans hizmetiyle eşleştirmek için entegre çift bantlı WiFi

Işın oluşturan dahili 4-MIC dizisi, harici ses ekipmanı desteği ve yenilikçi Gürültü Kalkanı teknolojisi

16M piksel CMOS sensörlü, 90 FOV geniş açılı lensli ve kolay kamera görünümü ayarları için ePTZ'li gelişmiş kamera

Konferans katılımcıları ile bir sunum paylaşmak için Miracast kablosuz içerik paylaşımı desteği

Entegre 1x HDMI girişi, 2x HDMI çıkışı ve 2x USBFirmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream GS-GVC3210 Video Konferans Cihazı

Grandstream GS-GVC3210 Video Konferans Cihazı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!