Grandstream GS-GVC3202 Video Konferans Cihazı Fiyatı
Grandstream GS-GVC3202 Video Konferans Cihazı

Grandstream GS-GVC3202 Video Konferans Cihazı

77.495,84TL 119.263,50TL -35%
Markalar
Ürün Kodu: GS-GVC3202
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 568 defa

Ürün Açıklaması

GRANDSTREAM GS-GVC3202 VİDEO KONFERANS CİHAZI

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok yönlü ve son teknoloji bir video konferans çözümü hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı. GVC3202, sürükleyici bir video konferans ortamının güçlü avantajlarını uygun bir fiyata sunar. Çarpıcı ekranı, yüklü özellikleri ve basit kullanıcı arayüzü, bu cihazı küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Açıklama

GVC3202, toplantı işbirliğini ve üretkenliği artırmak için etkileşimli ve sürükleyici bir video konferans ortamını destekleyen devrim niteliğinde bir video konferans sistemidir. SIP tabanlı GVC3202, herhangi bir 3. taraf SIP tabanlı veya H.323 video konferans platformuyla uyumludur . Kullanıcılar, 1080p Full-HD video, 3 yönlü video konferanslar, 2 monitör çıkışı, ekran paylaşım özellikleri ve çok daha fazlasıyla deneyimlerini üst düzeye çıkaracak.

GVC serisi, Grandstream'in IPVideoTalk Video ve Web Konferansı platformunu destekler. Bu ücretli abonelik tabanlı hizmet, kullanıcıların herhangi bir GVC cihazında barındırılan herhangi bir toplantıyı, bir web tarayıcısından veya GVC'den sorunsuz bir şekilde katılabilecek çevrimiçi bir toplantıya dönüştürmesine olanak tanır. Müşterilerinize nerede olurlarsa olsunlar başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçları sunmak için herhangi bir fiziksel odayı sanal, çevrimiçi bir toplantı yerine dönüştürün.

Özellikleri

1080p Full-HD video, 3 yollu video konferanslara kadar, 2 HDMI çıkışı aracılığıyla 2 monitör çıkışı desteği

Harici MCU'lar/sunucular veya ekstra yazılım lisansları olmadan 3 yollu hibrit protokol konferansı

9x optik yakınlaştırmalı PTZ Kamera

Android'e dayalı

Entegre Bluetooth, Gigabit bağlantı noktaları, video kaydı,

HDMI/VGA girişi üzerinden ekran paylaşımı

Sadece 3 basit adımda kurulur (ağa, TV monitörlerine ve hoparlör/mikrofona bağlanın)

Yerleşik Toplantı planlayıcı

Grandstream'in IPVideoTalk video konferans hizmetine Tak ve Çalıştır bağlantısı

Üçüncü taraf SIP video konferans platformlarını desteklerFirmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream GS-GVC3202 Video Konferans Cihazı

Grandstream GS-GVC3202 Video Konferans Cihazı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!