Grandstream GS-GVC3200 Video Konferans Cihazı Fiyatı
Grandstream GS-GVC3200 Video Konferans Cihazı

Grandstream GS-GVC3200 Video Konferans Cihazı

119.564,97TL 166.968,89TL -28%
Markalar
Ürün Kodu: GS-GVC3200
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 567 defa

Ürün Açıklaması

GRANDSTREAM GS-GVC3200 VİDEO KONFERANS CİHAZI


Çok yönlü ve esnek bir sistem aracılığıyla güçlü toplantı ve işbirliği özelliklerini kullanmak isteyen bir kuruluş için bir video konferans çözümü. GVC3200, herhangi bir iletişim ağına güçlü bir ektir. Konumdan bağımsız olarak yüz yüze etkileşim kurarak toplantı işbirliğini artırın.


Açıklama

GVC3200, işbirliğini ve üretkenliği artırmak için etkileşimli ve sürükleyici bir video konferans ortamı sağlayan devrim niteliğinde bir video konferans sistemidir. Bu SIP tabanlı GVC3200, kullanıcının video konferans çözümlerini herhangi bir 3. taraf SIP veya H.323 video konferans platformuna bağlamasına olanak tanır . Kullanıcılar, 1080p Full-HD video, 9'a kadar video konferans, 3 monitör çıkışı, ekran paylaşım özellikleri, Wi-Fi ve daha fazlasıyla deneyimlerini yükseltecekler.

GVC serisi, Grandstream'in IPVideoTalk Video ve Web Konferansı platformunu destekler. Bu ücretli abonelik tabanlı hizmet, kullanıcıların herhangi bir GVC cihazında barındırılan herhangi bir toplantıyı, bir web tarayıcısından veya GVC'den sorunsuz bir şekilde katılabilecek çevrimiçi bir toplantıya dönüştürmesine olanak tanır. Müşterilerinize nerede olurlarsa olsunlar başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçları sunmak için herhangi bir fiziksel odayı sanal, çevrimiçi bir toplantı yerine dönüştürün.


Özellikleri

1080p Full-HD video, 9'a kadar video konferans, 3 HDMI çıkışı üzerinden 3 monitör çıkışı desteği

Harici MCU'lar/sunucular veya ekstra yazılım lisansları olmadan 9 yollu hibrit protokol konferansı

12x yakınlaştırmalı PTZ kamera

Üç basit adımda kurulabilir

Grandstream'in IPVideoTalk video konferans hizmetine Tak ve Çalıştır bağlantısı

Çoğu SIP ve H.323 video konferans platformunu destekler

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream GS-GVC3200 Video Konferans Cihazı

Grandstream GS-GVC3200 Video Konferans Cihazı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!