Grandstream GS-GRP2612W Poe Destekli Wifi Ip Telefon Fiyatı
Grandstream GS-GRP2612W Sip Ip Telefon

Grandstream GS-GRP2612W Sip Ip Telefon

2.393,58TL 3.706,92TL -35%
Markalar
Ürün Kodu: GS-GRP2612W
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 726 defa

Ürün Açıklaması

GRANDSTREAM GS-GRP2612W SIP IP TELEFON


GRP2612, toplu dağıtım ve kolay yönetim için sıfır temaslı provizyon ile tasarlanmış güçlü, 2 hatlı, taşıyıcı sınıfı bir IP telefondur. Masaüstü çalışanlarının ihtiyaçları için oluşturulmuş ve kuruluşlar, hizmet sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolay dağıtım için tasarlanan GRP2612, kullanımı kolay ve dağıtımı kolay bir ses uç noktası sunar.


Açıklama

GRP2612, şık bir tasarıma ve GRP2612W'de Wi-Fi desteği ve GRP2612P/GRP2612W'de PoE dahil olmak üzere yeni nesil özellikler paketine sahiptir. Temel özellikler arasında 16 sanal çok amaçlı tuş (VPK), kolay logo özelleştirmesi için değiştirilebilir yüz plakalarına sahip renkli bir LCD ve daha fazlası bulunur. GRP serisi, güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil olmak üzere kurumsal düzeyde güvenlik sağlamak için taşıyıcı düzeyinde güvenlik özellikleri içerir. Bulut provizyonu ve merkezi yönetim için GRP2612, Grandstream uç noktalarının kurulumlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan Grandstream'in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenir.

Özellikleri

2 SIP hesabını ve 4 çok amaçlı hat anahtarını destekler

GRP2612W, yerleşik çift bantlı Wi-Fi desteği içerir

Kolay logo özelleştirmesine izin vermek için değiştirilebilir ön yüz

Geniş bant kodekler G.722 ve Opus dahil olmak üzere tüm ana kodekleri destekleyen HD ses

16 adede kadar dijital BLF Anahtarı

Güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil kurumsal düzeyde koruma

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream GS-GRP2612W Sip Ip Telefon

Grandstream GS-GRP2612W Sip Ip Telefon

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!