Grandstream GS-DP752 Dect Baz İstasyonu Fiyatı
Grandstream GS-DP752 Dect Baz İstasyonu

Grandstream GS-DP752 Dect Baz İstasyonu

1.876,41TL 2.289,86TL -18%
Markalar
Ürün Kodu: GS-DP752
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 617 defa

Ürün Açıklaması

Grandstream DP752 SIP Dect Baz İstasyonu


GrandStream DP752 IP DECT Baz İstasyonu

DP752 Ofis içerisinde mobil ve hareketli çalışanlar için tasarlanmıştır. Güçlü bir mobil çözüm olan DP752 Baz istasyonuna, 5 adet Grandstream Dect El terminali tanımlanabilmektedir. DECT Teknolojisi sayesinde kapalı alanda 50m, DP730 ile kullanıldığında açık alanda 400, DP720/722 ile kullanıldığında açık alanda 350m'ye kadar genişleyebilmektedir.


HD Ses Kalitesi


Grandstream DP 752 Kablosuz Telefon çözümleri kullandığı ses kodekleri sayesinde tüm kullanıcıları için HD ses kalitesini sunmaktadır. Ayrıca Entegre PoE desteği sayesinde kolay kurulum sağlar.


3 Yönlü Ses Konferans


Aynı anda hem yöneticiniz, hem de müşteriniz ile görüşmeniz gerekiyorsa Grandstream kablosuz iletişim çözümleri tam size göre. Tek bir tuş ile hem müşteriniz hem de yöneticinizle aynı anda görüşüp, konularınıza çözüme kavuşturabilirsiniz.

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream GS-DP752 Dect Baz İstasyonu

Grandstream GS-DP752 Dect Baz İstasyonu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!