Grandstream GRP2615 Ip Telefon Fiyatı
Grandstream GRP2615 Sip Ip Telefon

Grandstream GRP2615 Sip Ip Telefon

3.649,66TL 5.253,95TL -31%
Markalar
Ürün Kodu: GRP2615(WORLD)
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 623 defa

Ürün Açıklaması

Grandstream GRP2615 Sip Ip Telefon

Yeni nesil özellikler ile donatılan GRP2600 serisi ofis telefonlarının en çok satan modellerinden biri olan Grandstream GRP2615, gün boyu yoğun telefon görüşmeleri yapan profesyonel çalışanlar için yüksek malzeme kalitesi ile üretilen ofis telefonudur.

GENEL BAKIŞ

Grandstream GRP2600 serisi IP telefonlar üretici tarafından yeni bir segment oluşturularak lansmanı yapıldı. Grandstream bu segmenti "Carrier Grade" olarak tanımlamakla beraber Carrier Grade telekomünikasyon sektöründe, "taşıyıcı sınıfı" söz konusu sistemi veya ürünü en üst düzeyde güvenilir, iyi test edilmiş ve yetenekleri kanıtlanmış bir donanım veya yazılım bileşenini olduğunu ifade eder. Telekomünikasyon sektöründe bir ürün için "Carrier Grade" olarak tanımlamak için beş ana özellik vardır: Yüksek kullanılabilirlik; yüksek deneyim kalitesi; performans & verimlilik; ölçeklenebilirlik ve güvenlik.

"Carrier Grade" ürün kalitesinde üretilen GRP2615 IP telefonun temel özellikler arasında 5 SIP hesabı 10 hat ile kullanım, 4.3 inç 480x275 piksel geniş renkli ekranı, değişebilen ön paneli ve 40 dahili dijital BLF tuşu; mevcut genişletme modülü modül başına 40 BLF / hızlı arama tuşu sunar.

Ofis telefonunuz üzerinde firma logonuzun yer alması Grandstream GRP2600 serisi telefonlar ile artık çok kolay. Firmamızdan aldığınız GRP2615 IP telefon üzerinde istediğiniz logo ile teslim edilecektir.

Grandstream GRP2615 IP telefonlar entegre Wi-Fi özelliği sayesinde yerel ağ kablosu çekilemeyen projelerde kablosuz ağ ile santral sistemine dahil olur. Entegre çift bantlı 802.11 a / b / g / n / ac WiFi standartlarını bünyesinde barındıran GRP2615 yeni nesil kablosuz ağlara sorunsuz entegre olabilmektedir. Ayrıca Bluetooth özelliği sayesinde Grandstream GRP2615 kullanıcısı akıllı telefonu ile kullandığı Bluetooth kulaklığını ofis telefonu ile de kullanmaya devam edebilir.

Grandstream's Device Management System (GDMS) cihaz yönetimi ile tüm Grandstream ürünlerini gerek bulut üzerinden gerekse yerel ağ üzerinden kurulum, güncelleme gibi işlemleri merkezi yönetim desteği sağlıyarak bilgi işlem departmanı kaynaklarınızı en verimli halde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi GRP2615 son teknoloji güvenlik şifreleme teknolojisine (SRTP ve TLS) sahiptir. GRP2615, çok adetli kurulumları son derece kolay hale getirmek için Grandstream'in UCM serisi IP Santral ve PowerPBX IP Santral kurulumlarında şifreli XML dosyaları ve TR-069 ile kolay devreye alma (zero-configuration) dahil olmak üzere çeşitli otomatik hazırlık seçeneklerini destekler.

ÖZELLİKLER


Uyumluluk

Grandstream GRP2615 IP Telefon tüm SIP tabanlı ip santral ve bulut santral yazılımları ile uyumludur. Uyumlu sistemler için 0216 340 76 40 bizi arayın.


Fiziksel özellikler

Masaüstünde kullanımda 234x210x82mm boyutlarında ve 970 gram ağılığındaki kompakt yapısıyla masaüstünde çok yer kaplamayan ip telefondur.


HD ses kalitesi

Opus, G.722, G.711(A/µ), G.729AB, G.726, G.723, iLBC ses kodeği ile geniş bant kalitesindeki mükemmel ses teknolojisi sayesinde konuşmalar net ve anlaşılırdır.


GRP2600 serisine özel farklılıklar

Grandstream GRP serisi ip telefonlar, değiştirilebilir LCD kapak, maksimum kullanıcı verimliliği için yeniden tasarlanmış UI, diğer markaların yapılandırma dosyalarını kullanabilirsiniz (tool), tüm modellerde aynı ürün yazılımı ve yapılandırma şablonunu, Opus codec desteği (yüksek doğrulukta geniş bant / dar bant), Alias name-based Config XML, Grandstream Device Management System desteği.


Ekran

4.3 inç 480x272 piksel büyüklüğündeki TFT renkli LCD ekran kullanımı kolaylaştırır. GRP2615 geniş ekranı kullanıcısına konforlu iletişim imkanı sağlıyor.


Telefon özellikleri

Bekletme, aktarma, yönlendirme, 3 katılımlı konferans, çağrı parkı, çağrı toplama, paylaşılan çağrı görünümü (SCA) / köprülü hat görünümü (BLA), indirilebilir telefon defteri (XML, LDAP, 2000 öğeye kadar), çağrı bekletme , arama kaydı (1000 kayda kadar), ekranın XML özelleştirmesi, off-hook otomatik arama, otomatik yanıtlama, tıkla ve ara, esnek arama planı, hot-desking, kişiselleştirilmiş müzik zil sesleri ve beklemedeki müzik, sunucu yedekliliği ve fail-over.


Bağlantı arayüzleri

2 adet PoE özellikli otomatik algılama desteğine sahip 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet bağlantı noktası, Bluetooth kablosuz kulaklık bağlantı özelliği, Wi-Fi kablosuz ağ bağlantı desteği, EXT portu ile GBX20 ilave tuş modülü


Güvenlik

User and administrator level passwords, MD5 and MD5-sess based authentication, 256-bit AES encrypted configuration file, SRTP, TLS, 802.1x media access control, secure boot


Kutu içeriği

GRP2615 telefon, kablolu ahize, masaüstü stand, 12V güç adaptörü, ağ kablosu, hızlı kurulum kılavuzu, GPL lisansı

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream GRP2615 Sip Ip Telefon

Grandstream GRP2615 Sip Ip Telefon

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!