Grandstream GRP2614 Ip Telefon Fiyatı
Grandstream GRP2614 Ip Telefon

Grandstream GRP2614 Ip Telefon

3.391,63TL 5.505,42TL -38%
Markalar
Ürün Kodu: GS-GRP2614
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 807 defa

Ürün Açıklaması

GRANDSTREAM GRP2614 IP TELEFON

Grandstream GRP2614, 4 hatlı taşıyıcı sınıfı bir IP telefonudur. Kolay yönetim ve uygulama için sıfır dokunuşlu provizyon ile tasarlanmıştır. Bu cihaz, yoğun masaüstü çalışanlarının ihtiyaçları için üretilmiştir ve işletmeler, servis sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolayca uygulaması için tasarlanan GRP2614, kullanımı kolay bir ses platformu sunuyor.Grandstream GRP2614, toplu uygulama ve kolay yönetim için sıfır dokunuşlu provizyon ile tasarlanmış 4 hatlı taşıyıcı sınıfı IP telefon. Meşgul masaüstü çalışanlarının ihtiyaçları için inşa edilmiş ve işletmeler, servis sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolay dağıtım için tasarlanan GRP2614, kullanımı kolay ve kullanımı kolay bir ses platformu sunar.

Grandstream GRP2614 şık bir tasarıma ve 40 sanal çok amaçlı tuşa (VPK) sahip çift LCD ekran, entegre WiFi, Bluetooth desteği, çift Gigabit bağlantı noktaları ve daha fazlasını içeren yeni nesil özellikler grubuna sahiptir. Bu cihaz, logoyu kolayca kişiselleştirmek için değiştirilebilir yüz plakalarına sahip renkli bir LCD ekrana sahiptir. GRP serisi, güvenli önyükleme, çift bellenim yazılımı görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil işletme düzeyinde güvenlik sağlamak için taşıyıcı sınıfı güvenlik özellikleri içerir. Bulut sağlama ve merkezi yönetim için GRP2614, Grandstream uç noktalarının dağıtımlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan Grandstream’in Aygıt Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenmektedir.

Özellikler

Geniş bant ses destekli HD ses, ahize ve hoparlör

4 SIP hesabına sahip 4 hat tuşu, 2 Sol / Sağ tuş ile çift renkli LED'li 8MPK uzatma tuşları

Dijital BLF tuşlarına sahip çift LCD ekran

Güvenli önyükleme, çift ürün yazılımı görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil kurumsal düzeyde koruma

Entegre çift bantlı 802.11 a / b / g / n / ac WiFi

Çift anahtarlamalı otomatik algılama 10/100/1000 Mbps Entegre PoE özellikli Gigabit Ethernet portları

Kolay logo özelleştirmesi için değiştirilebilir yüz plakaları

Entegre Bluetooth

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Grandstream GRP2614 Ip Telefon

Grandstream GRP2614 Ip Telefon

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!