Gigaset S850 Kablosuz Dect Telefon Fiyatı
Gigaset S850 Dect Telefon

Gigaset S850 Dect Telefon

750,00TL 909,50TL -18%
Ürün Kodu: GIG001033
Stok Stok Sorunuz

Garanti Durumu :     Resmi Disbiritör Garantili

Görüntülendi 1810 defa

Ürün Açıklaması

GIGASET S850 DECT TELEFON

Akıllı teknoloji, yetekli tasarım. Gigaset S850, evinizde daha da konforlu ve sofistike iletisim sağlayan, yüksek kaliteli, teknik olarak iyi düşünülmüş bir telefondur. Geniş renkli ekran ve iyi ayarlanmış menu özellikle kolay navigasyon sağlar. 500 kişilik kapasiteli geniş telefon defteri ve veri senkronizasyonu sayesinde her zaman bağlantıda olabilirsiniz. Mükemmel ses kalitesi S850 için çok önemlidir: tek bir tuşla üç ayrı ses profili arasında seçim yapabilir ve akustiği içinde bulunduğunuz ortama göre mükemmel bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Eller-serbest görüşmede pürüzsüz full-duplex ses kalitesi Bluetooth® veya micro USB ile kulaklık bağlantısı Resimli arayan bilgisi: telefon defteri girişlerini kontak fotoğrafları ile özelleştirme Mesafe uyarı sinyali El cihazındaki yan tuşlar ile kolay ses ayarı Bilinmeyen numara koruması: Kayıtlı olmayan numaralardan gelen aramalar yalnızca optik sinyal ile bilgilendirilir

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

Hafta içi 16:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 16:00’ den sonra verilen siparişler sonraki gün işleme alınacaktır.


Cumartesi – 13:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo )işleme alınacaktır. 13:00’ den sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır. 

 

 Ürünlerimiz 2 Yıl Resmi Disbiritör Garantilidir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ,Ürünlerin ambalajlarının yıpranmamış olması ,eksiksiz tekrar satılabilir durumda olması

 şartıyla 14 gün içinde iade kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo dışı ,faturasız ve deforme ürün kutuları olan iadeler kabul edilmez.

 

Gigaset S850 Dect Telefon

Gigaset S850 Dect Telefon

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
So Extra Slider: Gösterilecek Ürün Yok!